Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 83

Etui wsuwane na CEWE FOTOKSIĄŻKĘ

Elegancki dodatek do CEWE FOTOKSIĄŻKI kwadratowej XL. Spraw, aby Twoja pamiątka lub prezent dla bliskiej Ci osoby nabrały jeszcze bardziej wyjątkowego charakteru!

Spersonalizowane etui wsuwane na CEWE FOTOKSIĄŻKĘ kwadratową XL

Innowacyjność i jakość potwierdzona nagrodą TIPA

Skorzystaj z możliwości dodatkowego ozdobienia Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI kwadratowej XL - zaprojektuj do niej etui wsuwane z własnym zdjęciem.

Etui wykonano z wysokiej jakości tektury laminowanej na matowo. Produkt jest idealnie dopasowany do formatu XL, niezależnie od wybranej jakości papieru oraz liczby stron.

Jak stworzyć spersonalizowane etui? Masz dwie opcje: możesz zaakceptować gotową propozycję z Twoich zdjęć lub samodzielnie, w kilku kliknięciach, stworzyć własną okładkę.

Dodaj etui wsuwane na CEWE FOTOKSIĄŻKĘ kwadratową XL na etapie podsumowania zamówienia w koszyku zakupowym i rozpocznij projektowanie. Opcja dostępna tylko w programie CEWE Fotoświat. Kliknij poniżej, aby pobrać najnowszą aktualizację.

CEWE FOTOKSIĄŻKA - wskazówki i inspiracje

Poznaj CEWE FOTOKSIĄŻKĘ

Dołącz do świata CEWE!

Dołącz do nas

Zapisz się do newslettera
  • bądź na bieżącą z ofertą, trendami oraz inspiracjami fotograficznymi
Klikając „ZAPISUJĘ SIĘ” dołączasz do społeczności CEWE. Cieszymy się, że jesteś z nami! Ty decydujesz, jak długo będzie trwała nasza wspólna przygoda.

Dziękujemy

Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail z linkiem potwierdzającym bezpłatną rejestrację.

Sprawdź swoją skrzynkę e-mail i kliknij link.

Przykro nam...

Niestety nie mogliśmy Cię zarejestrować.

Spróbuj ponownie teraz lub w późniejszym terminie.