TYLKO TERAZ! Zdjęcia 20% taniej z kodem: FOTOMIKOLAJ | Skorzystaj >>

Status zamówienia
Info
Obsługa Klienta
+48 77 406-31-83

Własna książka kucharska

Stwórz własną, oryginalną książkę kucharską, w której zamieścisz zdjęcia i dokładne opisy potraw, które uwielbiasz. Doskonały pomysł na prezent czy też pamiątkę dla dzieci, aby w przyszłości mogły powtórzyć te znakomite smaki.

Utrwal Twoje przepisy w CEWE FOTOKSIĄŻCE

Stwórz własną fotoksiążkę kucharską z autorskimi przepisami i zdjęciami.

Kreatywne wskazówki

Wyróżnij swoją fotoksiążkę kucharską od innych
Dodaj uszlachetnienie na okładce

Aby dodać jeszcze więcej elegancji Twojej fotoksiążce kulinarnej możesz skorzystać z możliwości wykorzystania uszlachetnienia w kolorze złotym, srebrnym, lakierem dekoracyjnym lub w kolorze różowego złota na okładce.

Dodaj cliparty i ramki

Udekoruj własną książkę kucharską wieloma elementami graficznymi, które znajdziesz w programie projektowym. Dodaj energii Twojemu projektowi.

Popraw jasność zdjęć

Fotografie wykonane w pomieszczeniach mogą czasami okazać się zbyt ciemne. Dzięki edytorowi zdjęć w naszym programie projektowym CEWE Fotoświat możesz bezpośrednio dostosować te szczegóły i edytować zdjęcia tak, aby wyglądały możliwie jak najlepiej.

Prezenty ze zdjęciami, które idealnie sprawdzą się w kuchni?

Twoje ulubione fotografie zawsze blisko Ciebie!

Zaprojektuj Twoją fotoksiażkę kucharską

Zbierz najlepsze przepisy w CEWE FOTOKSIĄŻCE

Szukasz sposobu na pogrupowanie i zaprezentowanie Twoich ulubionych przepisów? Dlaczego nie zaprojektować własnej fotoksiążki zawierającej wszystkie rodzinne przepisy, własne dzieła, a także najlepsze przepisy, które zebrałeś na przestrzeni czasu? Twój album ze zdjęciami nigdy nie opuści kuchni: zapomnij o papierowych kartkach i odkryj przyjemność wyobrażania sobie w pełni spersonalizowanej fotoksiążki z bardzo pięknymi zdjęciami.

Format zaprojektowany, aby pomieścić podstawowe przepisy

Oferujemy kilka różnych formatów fotoksiążek, dzięki czemu możesz łatwo wstawiać przepisy na Twoje najlepsze dania, a także powiązane z nimi zdjęcia. Przepisy na tradycyjną kuchnię, hamburgery, a nawet ciasta: od Ciebie zależy stworzenie unikalnego, spersonalizowanego projektu, z którego z przyjemnością skorzysta cała rodzina.

Twoja fotoksiążka z przepisami to świetny pomysł na prezent

Dlaczego nie dać fotoksiążki z przepisami wszystkim Twoim bliskim? Każdy kocha Twoje kulinarne eksperymenty? Ta fotoksiążka pozwoli im cieszyć się Twoimi najpopularniejszymi potrawami, codziennymi przysmakami i ulubionymi daniami; wszystko zebrane w jednym miejscu. Praktyczny, ale też elegancki prezent, który jest zaprojektowany przez Ciebie, charakteryzuje się wyjątkową personalizacją między innymi pod względem okładki, ale także formatu, tła czy układu.