Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 83

Nowy numer magazynu CEWE Fotoinspiracje jest już dostępny!

Znajdź wiele ciekawych inspiracji w nowym wydaniu magazynu CEWE

Pamiątki, wspomnienia, zatrzymany czas – tym właśnie są zdjęcia dla naszych Klientów. Daj się porwać opowieściom o zapisywaniu wspaniałych rodzinnych historii na stronach CEWE FOTOKSIĄŻKI! Przenieś się z nami w świat fotoproduktów, poznaj inspiracje na kreatywne prezenty na każdą okazję. Dowiedz się, jak w prosty sposób zaprojektować nasze produkty, a także jak skorzystać z mniej znanych funkcji, takich jak dodawanie map i filmów do CEWE FOTOKSIĄŻKI. Nasi ambasadorzy - fotografowie regularnie dzielą się na łamach magazynu wskazówkami na piękne, rodzinne zdjęcia, które może zrobić każdy, niezależnie od tego czy fotografuje telefonem, czy profesjonalnym aparatem. Magazyn CEWE Fotoinspiracje to także skarbnica wiedzy dla fotografów, którzy znajdą w nim recenzje najnowszego sprzętu.

Sprawdź, co znajdziesz w najnowszym numerze!

Skrót najciekawszych artykułów

Poznaj wskazówki Kathariny Kell

Dni pełne magii, syrenie przyjęcie i polowanie na dynie w polu: to był rok pełen przygód dla rodziny Kell. Katharina zebrała najważniejsze rodzinne zdjęcia z całego roku i zaskoczyła swojego męża pięknie zaprojektowanym podsumowaniem roku.

Nieodkryte miejsca w Europie

Europa skrywa niezliczone tajemnice. Poza utartymi, turystycznymi szlakami, jest jeszcze wiele wspaniałych miejsc do odwiedzenia. Malownicze krajobrazy i urokliwe miasteczka kryją niesamowite historie. Każda podróż to nowa przygoda, która ukazuje Europę w zupełnie nowym świetle. Dołącz do nas w podróży w nieznane.

Wywiad z Pawłem Jagiełło

Paweł jest mistrzem fotografii krajobrazowej, także dronowej. W swoim fotograficznym dorobku ma wyróżnienia w wielu prestiżowych konkursach fotograficznych. Opowiada o swojej pasji, doświadczeniu i czym kieruje się w procesie tworzenia.

Podążając ulicami Valetty

Co zrobić, kiedy mamy tylko jedno popołudnie na zwiedzenie Malty? Odpowiedź jest prosta - Valletta. Kamil Żurek zaprasza na krótki, kilkugodzinny spacer ulicami stolicy Malty. Podczas całej wyprawy towarzyszył mu Nikon Z6 II ze standardowym, uniwersalnym obiektywem Nikkor Z 24-70 mm f/2.8 S.

Karol Bartnik w podróży po Słowacji

Wiele osób zapewne wzruszy ramionami i stwierdzi, że to pora roku jak każda inna, ale nie pasjonaci fotografii krajobrazowej, do których należy Karol Bartnik. Soczysta zieleń pól i lasów wspaniale kontrastuje z bielą ośnieżonych tatrzańskich szczytów. Karol zaprasza w podróż do miejsc, które nie tylko cieszą oko, ale są także wręcz stworzone do użycia teleobiektywu.

Zobacz także ostatnie wydania magazynu

Zapisz się do newslettera
  • zyskaj kupon o wartości -10% na fotoprodukty CEWE
  • bądź na bieżąco z ofertą, trendami oraz inspiracjami fotograficznymi
  • odbierz darmową e-prenumeratę magazynu CEWE Fotoinspiracje
Klikając „ZAPISUJĘ SIĘ” dołączasz do społeczności CEWE. Cieszymy się, że jesteś z nami! Ty decydujesz, jak długo będzie trwała nasza wspólna przygoda.

Dziękujemy

Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail z linkiem potwierdzającym bezpłatną rejestrację.

Sprawdź swoją skrzynkę e-mail i kliknij link.

Przykro nam...

Niestety nie mogliśmy Cię zarejestrować.

Spróbuj ponownie teraz lub w późniejszym terminie.