Zamów dowolne zdjęcia online z rabatem do 20 zł. Sprawdź ofertę >>

Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 83

Apple Apple

Etui na smartfony iPhone

Najlepsza ochrona dla Twojego telefonu

Przegląd dostępnych modeli telefonu marki Apple

Wybierz odpowiedni model

Indywidualne etui na smartfony od Apple

Dostępne również dla najnowszych modeli iPhone'a

Zaprojektuj etui na iPhone'a z wyjątkowym zdjęciem

Każdy, kto zdecyduje się na iPhone'a, otrzymuje wysokiej jakości smartfona o atrakcyjnym wyglądzie. Odpowiednie zabezpieczenie - czy to etui czy futerał - powinno podkreślać wartość smartfona Apple poprzez jego wysoką jakość i indywidualny design. W CEWE możesz wybierać spośród wielu etui ochronnych na iPhone'a i używać zdjęć, aby przekształcić je w wyjątkową ochronę Twojego smartfona. Idealne dopasowanie do odpowiedniego modelu iPhone'a i precyzyjnie umieszczone wycięcia na wszystkie elementy obsługowe są standardem w przypadku etui CEWE jak i perfekcyjny wydruk zdjęć. Oczywiście do drukowania można wykorzystać obrazy cyfrowe utworzone za pomocą tego smartfona. Minimalistyczne czarno-białe zdjęcia, które podkreślają elegancki, prosty wygląd iPhone'a, są równie dobrym wyborem, jak i zdjęcia w intensywnych kolorach: cokolwiek wybierzesz - ochrona Twojego iPhone'a otrzyma zdecydowanie niepowtarzalny design.

Nadaj swojemu iPhone'owi 11 osobowość

Dzięki dwóm obiektywom aparatu iPhone 11 oferuje zupełnie nowe możliwości dla Ciebie i Twoich zdjęć: oprócz ultraszerokokątnych ujęć, otrzymujesz znacznie lepszą jakość obrazu, która nie jest ograniczona przez brak oświetlenia i ruch. Samodzielnie zaprojektowane etui na smartfona to idealne ramy dla tak potężnego smartfona. Pokaż swój entuzjazm do fotografii, chroń Twój iPhone 11 i nadaj mu niepowtarzalny charakter.

Ochrona Twojego iPhone'a X.

Duży ekran OLED, Face ID i ramka z matowej stali szlachetnej: to tylko niektóre z powodów, dla których iPhone X jest wyjątkowym smartfonem. Etui na iPhone'a firmy CEWE zapewnia dokładnie taką ochronę, na jaką zasługuje: bezpieczne, indywidualne i w doskonałej jakości.

Zaprojektuj etui na iPhone 8

Zaletą iPhone'a 8 jest ulepszona technologia fotograficzna, która między innymi zapewnia świetne zdjęcia nawet w słabym świetle. IPhone 8 Plus wykorzystuje kombinację obiektywów szerokokątnego i teleobiektywu, aby rozszerzyć zakres możliwych zdjęć, natomiast tryb portretowy znacznie ułatwia oświetlanie portretów i dotyczy to wszystkich modeli iPhone'a 8. Smartfon Apple jest więc idealny, jeśli lubisz robić zdjęcia. W tym przypadku etui na smartfona z własnym zdjęciem to oczywiście właściwa ochrona dla Twojego iPhone'a. Wybierz swój ulubiony model spośród wielu typów etui z CEWE i umieść na nim łatwo najlepsze ujęcie w programie projektowym CEWE.

Indywidualne etui na smartfony od Apple

Dostępne również dla najnowszych modeli iPhone'a

Wyjątkowe Etui na iPhone'a z Twoim zdjęciem

Smartfon musi mieć kilka podstawowych funkcji, dzięki którym komfortowo nam się z niego korzysta. Stawiając na iPhone wiesz, że otrzymasz telefon dobrej jakości, funkcjonalny z dostępem do nowinek technologicznych. Warto sprawić, by etui ochraniające Twój telefon było wykonane z dobrych jakościowo materiałów i odznaczało się oryginalnością. Postaw na jakość CEWE i zmów wyjątkowe etui z Twoim zdjęciem.

Zapewniamy idealne dopasowanie do każdego modelu iPhone'a przez precyzyjnie dopasowane wycięcia dla wszystkich elementów obsługowych są u nas standardem tak samo jak najwyższa jakość druku zdjęć. Oczywiście możesz zaprojektować Twoje etui, wykorzystując zdjęcia ze smartfona, ulubiony pejzaż uchwycony podczas spaceru, zabawne selfie, a może fotografia Twojego pupila? Sam decydujesz, jak będzie wyglądało Twoje spersonalizowane etui.

Twój spersonalizowany iPhone 11

iPhone 11 oferuje ciekawe i nowe możliwości fotograficzne, dzięki dwóm obiektywom. Możesz odkrywać nowe perspektywy i jakość wykonywanych przez Ciebie zdjęć. Oprócz ultraszerokokątnych ujęć, otrzymujesz znacznie lepszą jakość obrazu, na którą nie ma wpływu słabe oświetlenie i ruch. Możesz samodzielnie stworzyć etui na ten wyjątkowy smartfon, by go chronić i cieszyć się jego użytkowaniem jak najdłużej. Pokaż Twoją miłość do fotografii i chroń swój iPhone 11, nadając mu niepowtarzalnego, osobistego charakteru.

Zapewnij bezpieczeństwo Twojemu iPhone'owi X

Duży ekran OLED, Face ID i ramka z matowej stali nierdzewnej to tylko niektóre z powodów, dla których iPhone X jest wyjątkowym smartfonem. Etui na iPhone'a od CEWE zapewnia dokładnie taką ochronę, na jaką zasługuje: bezpieczną, indywidualną i w doskonałej jakości.

Stwórz ciekawe etui na iPhone'a 8

Zaletą iPhone'a 8 jest ulepszona technologia fotograficzna, która między innymi zapewnia świetne zdjęcia nawet w słabym świetle. IPhone 8 Plus wykorzystuje kombinację obiektywów szerokokątnych i teleobiektywów, aby rozszerzyć zakres możliwych ujęć, a tryb portretowy znacznie ułatwia oświetlanie portretów - i dotyczy to wszystkich modeli iPhone'a 8.

Smartfon Apple jest idealny dla osób, które lubią robić wiele zdjęć. W tym przypadku etui na telefon z własnym zdjęciem to odpowiednia ochrona dla Twojego iPhone'a.

Wybierz swój ulubiony model spośród wielu typów etui od CEWE i upiększ go najlepszym swoim ujęciem i zaprojektuj w bezpłatnym programie projektowym.