Zamów dowolne zdjęcia online z rabatem do 20 zł. Sprawdź ofertę >>

Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 83

etui dla telefonu etui Xiaomi etui dla telefonu etui Xiaomi

Etui na smartfony Samsung

Najlepsza ochrona dla Twojego telefonu

Przegląd dostępnych modeli telefonu marki Samsung

Wybierz odpowiedni model

Po prostu zrób to sam: etui ochronne na telefon marki Samsung

Wybierz najpiękniejsze zdjęcia i zrób osobiste etui

Najwyższa jakość etui na smartfony Samsung Galaxy

Etui na smartfon to nie tylko solidna ochrona, ale także stylowy i spersonalizowany element wyglądu. Dzięki etui marki CEWE możesz polegać na niezawodnej ochronie. Wszystkie Etui na smartfony Samsung są produkowane z najwyższej jakości materiałów.

Możesz idealnie dopasować je do Twojego modelu smartfona. Perfekcyjne dopasowanie ułatwia użytkowanie smartfonu. Dobrze dobrane etui zapobiega ślizganiu się, a smartfon Samsung cały czas jest chroniony.

Samodzielne projektowanie etui na smartfona Samsung Galaxy daje Ci pełną swobodę i pozwala na kreatywną zabawę ze zdjęciem. Wystarczy, że wybierzesz jeden z Twoich ulubionych kadrów i umieścisz go na etui. Możesz również wykonać ciekawy kolaż i umieścić kilka wyjątkowych zdjęć na Twoim etui.

Etui z własnym zdjęciem na wszystkie aktualne modele smartfonów

Etui produkowane przez markę CEWE charakteryzują się najwyższą jakością wykonania. Chronią Twój smartfon przez cały czas, a Tobie pozwalają cieszyć się ulubionymi wydarzeniami utrwalonymi na zdjęciach.

Można dostosować je do wszystkich modeli i podkreślić piękno danego smartfona, chroniąc go pięknym etui. Jeśli nie chcesz ukrywać zachwycających kształtów smartfona Smasung Galaxy S10, ale chcesz, aby był on bezpieczny, to postaw na etui wsuwane.

Stylowe, modne i spersonalizowane etui na Samsunga Galaxy

Projektowanie własnego etui ze zdjęciem jest niezwykle szybkie, przyjemne i łatwe. Możesz intuicyjnie poruszać się w kreatorze online.

Najpierw wybierasz rodzaj etui bezpośrednio w przeglądarce, tam też decydujesz o układzie, a następnie dodajesz wybrane zdjęcia. Jeśli chcesz jeszcze bardziej o spersonalizować możesz dodać do projektu cliparty lub własny tekst.

Niezależnie od projektu, gwarantowane jest perfekcyjne dopasowanie wszystkich etui do smartfonów Samsung. Na przykład w przypadku Samsunga Galaxy S9 etui ochronne ma idealne wycięcia na obiektywy aparatu, lampę błyskową, złącza i wszystkie elementy sterujące.

Dzięki temu zawsze możesz nagrywać fajne filmy w zwolnionym tempie za pomocą S9 lub tworzyć animowane awatary 3D swojej twarzy i korzystać z wszystkich funkcji telefonu bez przeszkód.