CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej
Status zamówienia
Info
Obsługa Klienta
+48 77 406-31-83

Fotokalendarze ze zdjęciem

Twoje ulubione zdjęcia przez cały rok. Już od 19,99 zł!

Zaprojektuj własny
Fotokalendarz slider

Kalendarz ścienny A4

Klasyczny format i wyjątkowe wspomnienia, dzięki Twoim zdjęciom - możesz dobrać ozdobną drewnianą listwę.

Zaprojektuj własny
Fotokalendarz slider

Kalendarz ścienny z drewnianą listwą

Wyjątkowy modny dodatek do fotokalendarza A4 lub kwadratowego, stwórz dekorację pełną wspomnień.

Zaprojektuj własny

Eleganckie opakowanie na prezent

Spraw, by wyjątkowy prezent od serca zachwycał od pierwszego wejrzenia. Wybierz piękne opakowanie, dostępne w czterech formatach.

Zaprojektuj własny
Fotokalendarz slider

Kalendarz biurkowy kwadratowy

Domowe biuro z wyjątkowym osobistym akcentem, dzięki kwadratowemu, kalendarzowi na biurko z Twoimi zdjęciami.

Zaprojektuj własny

Ulubione kalendarze naszych Klientów oraz Nowości

Przegląd najpopularniejszych kalendarzy

Miesiąc po miesiącu pełen radości

Jakie warianty kalendarza wybierzesz ?
Ponad 25 rodzajów kalendarzy
4 rodzaje najwyższej jakości papieru
Dowolny miesiąc początkowy
Ponad 100 szablonów i kalendariów

Nasze kreatywne szablony fotokalendarzy

Oferujemy wiele dostępnych szablonów, dzięki którym projektowanie będzie jeszcze przyjemniejsze. Każdy znajdzie idealny styl dla siebie

Kalendarz ścienny A2 Gold Edition

Zwycięzca Światowej Nagrody TIPA 2021

Zobacz, jaki rodzaj papieru możesz wybrać

Masz możliwość wyboru spośród czterech najwyższej jakości rodzajów papieru
Druk cyfrowy – papier matowy Cewe kalendarz Druk cyfrowy – papier matowy Cewe kalendarz Druk cyfrowy – papier matowy Nasycone kolory, efektowny jedwabisty mat

Po matowym papierze do druku cyfrowego o gramaturze 250 g/m² i jedwabiście matowej powierzchni można bez przeszkód pisać.

Druk cyfrowy kalendarz na papierze błyszczącym Druk cyfrowy kalendarz na papierze błyszczącym Druk cyfrowy - papier błyszczący Wyraziste kolory, szlachetny połysk

Druk cyfrowy na papierze z połyskiem o gramaturze 250 g/m² podkreśla kolory i chroni je dzięki wysokiej jakości powłoce UV.

Druk cyfrowy – papier matowy Premium Cewe fotokalendarz Druk cyfrowy – papier matowy Premium Cewe kalendarz Druk cyfrowy – papier matowy Premium Stonowane kolory, elegancki wygląd

W wyniku druku cyfrowego na papierze matowym Premium Twoje zdjęcia będą wyróżniać się stonowanymi kolorami i kontrastami dzięki niepowlekanemu, lekko chropowatemu naturalnemu papierowi o gramaturze 260 g/m².

Papier fotograficzny Cewe kalendarz Papier fotograficzny Cewe kalendarz Papier fotograficzny Żywe kolory, duża ostrość

Papier fotograficzny o gramaturze 230 g/m² naświetlany z zastosowaniem halogenku srebra zapewnia dokładne odwzorowanie szczegółów oraz nadzwyczajną głębię ostrości.

Wskazówki pomocne przy projektowaniu

Jak stworzyć Twój własny fotokalendarz
CEWE Fotokalendarz z czterema czarno-białymi zdjęciami.

Z łatwością projektuj fotokalendarze z gotowymi szablonami

Często zadawane pytania

Nawet jeśli po zaprojektowaniu kalendarza zechcesz zmienić format lub szablon na inny, skorzystaj z opcji „wróć” i dokonaj ponownego wyboru formatu/szablonu. Po powrocie do edytora zdjęcia nadal będą wstawione we wcześniejsze pola. Jednak przed ostatecznym wysłaniem zamówienia sprawdź dokładnie swój projekt. Po wysłaniu zamówienia do realizacji, zmiany nie będą już możliwe.

W programie Fotoświat, format i rodzaj papieru możesz zmienić wybierając opcję „zmień właściwości produktu”.

Możliwość zamówienia kalendarza w oznaczonymi imieninami jest dostępna jedynie w edytorze on-line, w wybranych modelach kalendarzy

W swojej ofercie posiadamy mnóstwo przygotowanych z myślą o Klientach, szablonów oraz układów Kalendarzy. Wierzymy, że każdy Klient znajdzie coś odpowiedniego. W przypadku pól zdjęciowych, istnieje możliwość dowolnej modyfikacji.

Jeśli jednak chcesz stworzyć swój kalendarz zupełnie samodzielnie, zapraszamy do projektowania z programem Fotoświat.

Opcja jest dostępna jedynie w programie Cewe Fotoświat, wybierając „kalendarz kreatywny”

W edytorze on-line, w dowolnym miejscu możesz wstawić „pole tekstowe”.

Zarówno w edytorze on-line, programie oraz aplikacji mobilnej Fotoświat, oprócz odpowiadającego Ci papieru czy formatu swojego kalendarza, możesz także wybrać miesiąc początkowy. Dzięki temu twój 12-miesięczny kalendarz może rozpocząć się nawet od połowy roku.

CEWE FOTOKALENDARZE według Twojego pomysłu | ROSSMANN

Zaprojektuj kalendarz ze swoimi ulubionymi zdjęciami

Fotokalendarz piękny i wyjątkowy prezent od serca

Twoje ulubione zdjęcia przez cały rok. W Fotokalendarzu CEWE możesz w wyjątkowy sposób zaprezentować Twoje fotografie i każdego miesiąca cieszyć się innym pięknym wspomnieniem. Pamiętaj, że możesz zacząć od dowolnego miesiąca początkowego. Fotokalendarz CEWE to wyjątkowy prezent od serca. Dla partnera, przyjaciela, Rodziców, Dziadków, Siostry lub Brata.

Spersonalizowany upominek daje najwięcej radości i pozwala wrócić do najlepszych wspólnych chwil. Fotokalendarz CEWE to również niezwykle zachwycająca dekoracja, którą z dumą możesz zaprezentować na ściennie w Twoim salonie, jadalni, domowym biurze, czy sypialni.

Projektowanie to kreatywna zabawa. Zainspiruj się i poznaj pomysły na Fotokalendarz

Projektowanie Fotokalendarza CEWE daje wiele radości i pozwala spędzić czas w kreatywny sposób. Możesz tworzyć i realizować Twoje ciekawe pomysły. Świetnym pomysłem jest projekt Kalendarza ze zdjęciami dziecka. Możesz ulubione zdjęcie z danego miesiąca i umieścić w Fotokalendarzu.

Ciekawie wyglądają również zdjęcia z Twoich podróży dopasowane do pór roku i zdjęcia Twojego pupila. Dzięki wielu dostępnym szablonom tematycznym możesz tworzyć Fotokalendarze z okazji Świąt, Walentynek, Dnia Mamy, Dnia Taty i wiele innych. Fotokalendarz zamówisz szybko, wygodnie i przyjemnie na naszej stronie oraz w programie projektowym CEWE Fotoświat. Jeżeli chcesz się zainspirować, to zapraszamy na naszego bloga.

Fotokalendarz na Dzień Babci i Dziadka

Fotokalendarz to nie tylko piękna dekoracja, ale pełen emocji prezent z okazji Dnia Babci i Dziadka. Możesz umieścić w nim zdjęciach ich ukochanych wnuków, fotografie, na których utrwaliliście ich wspólny spędzony czas.

Babcia i Dziadek na pewno będą zachwyceni i wzruszeni.