Fotokartki dziecięce według Twojego projektu

Fotokartki dziecięce według Twojego projektu

Emocje, które przekażesz w wyjątkowy sposób

10szt od 50,99 zł*

Duma, którą warto się dzielić

Duma, którą warto się dzielić

Przepełnia Cię duma, którą chcesz się podzielić z bliskimi - przecież oni również wyczekiwali narodzin Twojego dziecka. Przekaż im tę radosną nowinę w wyjątkowy sposób. Pierwsze zdjęcia uroczego malca umieszczasz po prostu w naszych szablonach i dostosowujesz całość do swojego pomysłu. Przekaż te unikalne emocje dalej! 


Podekscytowani narodzinami nowego człowieka, Waszego dziecka, nie możecie zapominać o bliskich. Wielkie chwile zasługują na opowiedzenie ich w sposób specjalny, więc powiedz im o nowym członku rodziny w sposób jaki zapamiętają na zawsze. Chcielibyście krzyczeć z radości, ale oszczędzajcie gardła - zamiast tego sięgnijcie po urocze fotokartki z pięknymi zdjęciami Waszego cudu.


Jeśli obawiacie się, że emocje towarzyszące narodzinom dziecka, nie pozwolą Wam na spokojnie zaprojektowanie fotokartek dziecięcych, to warto stworzyć je wcześniej. Fotokartki mogą być zapowiedzią narodzin, podzieleniem się z bliskimi świadomością ciąży, zaproszeniem na chrzest czy może na roczek i nie tylko. Ponad 250 szablonów czeka na Wasze pomysły i słodkie zdjęcia maleństwa.


Uszlachetnienie, które podkreśli Twój projekt
Estetyczny połysk

Estetyczny połysk

Chłopczyk czy dziewczynka? Od tego zapewne zależy Twój wybór koloru CEWE FOTOKARTKI. Wybierzesz róż czy niebieski? To piękne tło, ale tylko tło - pierwszoplanową rolę zagra tu dziecko, tak zresztą jak i w życiu. Umieść tu ulubione zdjęcia maleństwa i pokaż tego urwisa światu.


Projektanci CEWE zawsze starają się Was inspirować. Tym razem postanowiliśmy podzielić się wizualizacjami szablonów ze małymi słoniami. W zgodzie z trendami, ale z zachowaniem klasyki.


Na tych dziecięcych footokartkach, słoniki wyróżniono uszlachetnieniem w postaci wypukłego lakieru, który jest nowością w naszej ofercie. Zachwycisz projektem nie tylko wizualnie, ale dotykowo. Oto intensywne kolory obrazujące intensywność emocji, których doznaliście przy narodzinach dziecka.


CEWE FOTOKARTKI uszlachetniane lakierem otrzymasz tworząc projekt składany klasycznie lub XL.

Zaprojektuj kartki dziecięce uszlachetniane

Twórz z kartki uszlachetnieniem

  • papier standardowy + lakier wyczuwalny w dotyku
  • projektuj strony wewnętrzne i zewnętrzne
  • 10 kartek + koperty
Córeczka w roli głownej - zaprojektuj kartkę w dziewczęcym szablonie
Rozmarzony róż

Róż, subtelny niczym mała dziewczynka

Delikatny, różowy kolor może śmiało dominować na Twojej kartce z dziewczynką. Ciepło, które daje ta barwa idealnie skomponuje się z uroczą córeczką. Z dodatkiem pastelowego pigmentu, na takiej kartce dziecięcej zagości estetyczna harmonia, która będzie współgrać z Twoim ulubionym zdjęciem córki.


Małe serduszka czy chorągiewki, to drobne elementy dodające kartce dziecięcego uroku. Dodaj też krótki tekst, taki od serca lub po prostu wpisz imię Twojej córki. Taka składana kartka XL (z uszlachetnieniem) zachwyci każdego kto na nią spojrzy.


Różowe CEWE FOTOKARTKI, czyli subtelna estetyka dziewczęca. Niezależnie od tego czy zaprojektuje ją mama czy tata. 

Chłopczyk w roli głównej - projektuj kartki z szablonem chłopięcym
Męski i marzycielski, czyli niebieski

Trochę marzycielski niebieski

Niegdyś czerwony był kolorem, który oznaczał męstwo. Jego delikatniejsza forma, podchodząca niemal pod róż, była dla chłopców niedawno urodzonych. Z czasem jednak, a dokładnie od lat 20 ubiegłego wieku, to niebieski zastąpił czerwień jako oznakę męskości - głównie za sprawą policyjnych mundurów czy marynarskich uniformów.


Tak oto niebieski zaczął dominować w "męskim spojrzeniu na kolory". Niebieski, choć męski, to nie przestał kojarzyć się także trochę z marzycielstwem. Dlatego idealnie pasuje on do chłopięcej kartki, gdyż dla wielu tatusiów marzeniem jest... syn (choć równie mocno kochają córeczki, gdy te przyjdą na świat).


Zaprojektuj pełną elegancji fotokartkę, która ogłosi "Mam syna!" lub zapowie jego nadejście. Umieść tam np. pierwsze zdjęcie synka i dziel się szczęściem z bliskimi albo lub zaproś w ten sposób na chrzest. Osobisty tekst jeszcze bardziej podkreśli znaczenie Twojej kartki. 

Projektuj kartki w neutralnej zieleni
Zielony, zielony, zielony to wszystko, co mam

Zieleń? Zawsze w modzie

Szablon neutralny, z dominującą zielenią, to coś dla tych, którzy może jeszcze nie znają płci dziecka, a chcą zapowiedzieć narodziny bliskim. Z drugiej strony, zielony kolor pasuje zarówno do chłopca, jak i dziewczynki, więc może być to alternatywa dla różu i niebieskiego. 


Zieleń, jako symbol, przedstawia harmonię i nowe życie, a czasami też właśnie spokój i neutralność. Panowie skojarzą ją z zielenią piłkarskiego boiska, a Panie z naturą - wybierz swoje spojrzenie na tę barwę.


Neutralność nie jest równoznaczna z nudą, więc efektowne podzielenie się zdjęciem potomstwa z bliskimi, jest tu jak najbardziej możliwe. Stwórz np. fotokartkę składaną o wymiarach 13x18 cm - dodaj osobisty tekst i ozdobne cliparty.


Dzieci dodają naszemu życiu kolorów, prawda? Dlatego warto podzielić się takimi emocjami, a jednocześnie kreatywnie się pobawić. Korzystaj także z naszej opcji uszlachetniania tekstu wypukłym lakierem ozdobnym.

Skorzystaj z naszych gotowych tekstów
Proponujemy Ci 3 gotowe wierszyki
 

 Maleństwo kochane, na Świecie powitane.
  Szczęście doznane, ucieszyło tatę i mamę.
 Nasz wspólny mały cud, który w końcu mamy Tu.
 Chcemy dzielić się Tą nowiną, z najbliższą rodziną.
 Byśmy razem się cieszyli, oto Leon, moi mili.
 

Oczekiwanie trwało, 9 miesięcy to niemało.
  Teraz Matylda jest wśród nas i nastał szczęścia czas.
  Zapraszamy więc z radością, aby pokazać ją gościom.
  Przyjeżdżajcie do nas, na Matyldy chrzciny, bo to święto całej rodziny.
 


 Mamy dla Was wspaniałą nowinę - za kilka miesięcy powiększymy rodzinę.
 Myślimy nad imieniem i nie znamy jeszcze płci, ale czujemy radość - mówimy Ci.
 Oczekuj z nami cudu narodzin, odliczaj miesięcy, dni i godzin.
 

Najlepsze zaproszenie na chrzest
Wyjątkowa okazja chrztu

Wyjątkowa uroczystość

Chrzciny to powitanie nowego członka lub członkini wspólnoty chrześcijańskiej. Tak ważne wydarzenie czeka dziecko krótko po narodzinach, a Wy jako rodzice będziecie mieli zaszczyt zaproszenia rodziny na tak znakomitą uroczystość. To początek wspólnej drogi Waszego dziecka i Boga.


Tak wyjątkowa chwila wymaga równie unikalnej formy zaproszenia, które z czasem stanie się też wspaniałą pamiątką. Aby ułatwić Ci projekt zaproszenia chrzcielnego, proponujemy szablony, które wypełnisz własnym tekstem, obrazami czy zdjęciami. Kwiaty, krzyż i uroczysta stylistyka, nada zaproszeniu odpowiedniej do okazji formy.


Ryba, kielich, gołąb - symbole chrześcijańskie, którymi ozdobisz fotokartkę, wyglądają jeszcze lepiej, jeśli wybierasz wariant z uszlachetnieniem wypukłym lakierem dekoracyjnym.


 

Zaprojektuj kartki dziecięce

Zaprojektuj kartki dziecięce

Przegląd CEWE FOTOKARTEK

Przegląd CEWE FOTOKARTEK

Zaprojektuj kartki na Wesele

Zaprojektuj kartki na Wesele

CEWE FOTOKARTKI uszlachetniane

CEWE FOTOKARTKI uszlachetniane

Zaprojektuj fotokartki urodzinowe

Zaprojektuj fotokartki urodzinowe

Zaprojektuj fotokartki z pozdrowieniami na inne okazje

Zaprojektuj fotokartki z pozdrowieniami na
inne okazje

Trend Powder Pastels

Trend Powder Pastels

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej