Sprawdź terminy z gwarancją przedświątecznej dostawy, aby zdążyć z prezentem na Święta

Status zamówienia
Info
Obsługa Klienta
+48 77 406-31-83
Kartki ślubne slider

Kartki ślubne

Od zaproszeń ślubnych do podziękowań: wszystko na najpiękniejszy dzień Twojego życia

Zaprojektuj własny

Stylowe zaproszenia, karty na stół, wizytówki, menu z okazji ślubu

Zadbaj o każdy element Twojego najważniejszego dnia w życiu

Możliwość dodania uszlachetnienia

Dodaj blasku Twoim ślubnym akcesoriom dzięki uszlachetnieniu!

Jak chciałbyś zaprojektować Twoje kartki z życzeniami?

Możesz zapisywać i edytować swoje projekty w dowolnym momencie
Polecamy

Bezpłatny program CEWE Fotoświat

  • Tysiące szablonów, clipartów i ramek
  • Możliwość projektowania w trybie offline
  • Intuicyjne i proste projektowanie

Aplikacja mobilna CEWE Fotoświat

  • Projektowanie zawsze i gdziekolwiek jesteś
  • Szybka i łatwa instalacja aplikacji
  • Długo przechowywane projekty

Projektuj online

  • Szybkie projektowanie w przeglądarce
  • Nie wymaga instalacji
  • Projekt będzie zapisany przez 6 miesięcy

Zaprojektuj własne zaproszenia na ślub

Szybko i łatwo twórz wyjątkowe zaproszenia ślubne

Spersonalizowane zaproszenia ślubne

Ślub to jeden z piękniejszych dni w życiu. Warto zadbać o to, by każdy element tego wydarzenia był dokładnie taki, jaki sobie wymarzyliście. W końcu to właśnie tego dnia, cieszycie się Waszą miłością i przysięgacie, że będziecie zawsze razem. Przygotowania do ślubu są pięknym czasem. Od wyboru daty, miejsca, przez kompletowanie wyjątkowego stroju. Możesz również dodać osobiste elementy np. do zaproszeń ślubnych i zaprojektować je samodzielnie. Wyjątkowe i spersonalizowane zaproszenia na pewno sprawią Twoim gościom wiele radości i z przyjemnością potwierdzą przybycie na Waszą uroczystość. Możesz zaprojektować je z Twoimi ulubionymi zdjęciami i tekstami, które są dla Was ważne. Świetnym pomysłem jest dodanie romantycznego cytatu.

Stwórz Twoje wyjątkowe zaproszenia ślubne

Zaproszenia ślubne muszą zawierać kilka podstawowych informacji. Przede wszystkim datę i miejsce uroczystości, a także imiona i nazwiska zapraszanych osób. Warto również dodać pełen miłości cytat. Zaproszenia są również pamiątką dla bliskich, wiele osób przechowuje je, by móc po latach wrócić do tego momentu i przypomnieć sobie chwilę, kiedy zostali zaproszeni. Fotokartki CEWE ułatwiają stworzenie projektu, dzięki wielu dostępnym szablonom oraz stylom. Możesz dostosować zaproszenie do Twojego głównego motywu na ślubie – zachować spójność kolorystyczną. Później wystarczy, że dodasz tekst, zdjęcia, cliparty i gotowe. Jeśli chcesz możesz skorzystać z opcji uszlachetnienia w kolorze złotym, srebrnym lub lakierem dekoracyjnym, by dodać elegancji.

Zaproszenie ślubne – zaprojektuj szybko i łatwo

Projektowanie jest łatwe, przyjemne i szybkie. Twoje zaproszenia możesz tworzyć online, w programie projektowym CEWE Fotoświat. To świetna kreatywna zabawa, która wprawi Cię w romantyczny klimat ślubu i przypomni, że ten wyjątkowy dzień zbliża się wielkimi krokami. Najpopularniejszym rodzajem fotokartek są te składane. Dostępnych jest jednak wiele innych formatów, a dzięki funkcji multikoloru, w której możesz wybierać spośród ponad 30 kolorów, Twoja kartka z zaproszeniem zawsze pasuje do dominującej kolorystyki Twojego ślubu.