Zamawiaj wygodnie online z darmową dostawą już od 99 zł.

Info
Obsługa Klienta
+48 77 406-31-83
Kartki urodzinowe slider

Kartki urodzinowe

Kartki z okazji urodzin - możesz świętować w wyjątkowy sposób

Zobacz więcej

Urodziny - kartki dla gości i solenizanta

Możesz stworzyć kartki z życzeniami, zaproszeniami na zabawę urodzinową, z podziękowaniem za przyjście. Odkryj moc możliwości.

Możesz wyróżnić wybrane elementy, dzięki uszlachetnieniu

Stylowe i przyciągające wzrok: uszlachetnienie w kolorze złotym i srebrnym lub lakierem dekoracyjnym.

Jak chciałbyś zaprojektować Twoje kartki z życzeniami?

Możesz zapisywać i edytować swoje projekty w dowolnym momencie
Polecamy

Bezpłatny program CEWE Fotoświat

  • Tysiące szablonów, clipartów i ramek
  • Możliwość projektowania w trybie offline
  • Intuicyjne i proste projektowanie

Aplikacja mobilna CEWE Fotoświat

  • Projektowanie zawsze i gdziekolwiek jesteś
  • Szybka i łatwa instalacja aplikacji
  • Długo przechowywane projekty

Projektuj online

  • Szybkie projektowanie w przeglądarce
  • Nie wymaga instalacji
  • Projekt będzie zapisany przez 6 miesięcy

Twórz własne kartki urodzinowe

Podziel się tym wyjątkowym świętem z rodziną i przyjaciółmi

Wyjątkowy dzień w roku – urodziny

Urodziny to niezwykle miły dzień, pełen sympatycznych i ciepłych słów ze strony bliskich i przyjaciół. To także dobry czas na świętowanie i spędzanie czasu z rodziną i znajomymi. Doskonała okazja, by wyprawić przyjęcie i podarować wyjątkowe upominki od serca. Możesz stworzyć wyjątkowe zaproszenia na wspólną zabawę lub życzenia z Twoimi zdjęciami, dzięki Fotokartkom CEWE. W ten sposób możesz pokazać bliskim, że są dla Ciebie ważni, a każda okazja jest świetną motywacją do wspólnego świętowania i spędzania czasu. Z CEWE możesz samodzielnie zaprojektować kartki urodzinowe, a tym samym: - Wysłać życzenia, - Zaprosić gości na przyjęcie urodzinowe, - Stworzyć karty menu na imprezę, - lub podziękować za otrzymane życzenia.

Świętuj urodziny w Twoim stylu

Właśnie w urodziny chcemy pokazać bliskiej osobie, że życzymy jej samych najpiękniejszych rzeczy. To dobry moment, by przypomnieć jej o tym, że może na Ciebie liczyć oraz o tym, jak wiele pięknych chwil wspólnie przeżyliście. Życzenia z okazji urodzin można przekazać w wyjątkowo spersonalizowanej formie dzięki Fotokartkom CEWE. Możesz zaprojektować ją w taki sposób, by była jak najbardziej osobista. Warto skorzystać z możliwości projektowych takich jak dodawanie własnych tekstów, clipartów, ramek oraz uszlachetnienia, by podkreślić wybrane elementy lub słowa. Wszystkie CEWE Fotokartki są zaprojektowane tak, aby stanowiły najwyższą jakość. Jakość zdjęcia jest również automatycznie sprawdzana przed złożeniem zamówienia.

Stwórz kartki urodzinowe z CEWE

Fotokartki możesz tworzyć z łatwością w wielu miejscach. Zaprojektować je możesz online, w programie CEWE Fotoświat lub Fotokiosku. Wystarczy odrobina kreatywności, Twoje ulubione wspomnienia utrwalone na zdjęciach i gotowe. Szybko i łatwo. Tworzenie fotokartek to świetny pomysł na spędzenie wolnego popołudnia w kreatywny sposób i podarowanie radości bliskim osobom.