CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Zyskaj rabat -20% na WYBRANE FOTOPREZENTY z kodem DZIENTATY20 >

Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 83

Magiczny kubek
Magiczny kubek
Magiczny kubek

Kubek magiczny ze zdjęciem

Zaskocz bliskich oryginalnym prezentem od CEWE. Stwórz kubek magiczny z Twoim ulubionym zdjęciem i wywołaj uśmiech na ich twarzach z każdym łykiem aromatycznej kawy czy rozgrzewającej herbaty. Idealny pomysł na drobny upominek na urodziny czy imieniny, z okazji Walentynek, na Dzień Babci i Dziadka czy nawet na Święta.

 • liczne szablony do wyboru
 • dostępny w dwóch wariantach
 • doskonały pomysł na drobny prezent
od 59,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Materiał:

 • Biała ceramika z czarną powłoką termiczną

 • Można myć w zmywarce

Wymiary:

 • Wysokość: 8 cm
 • Średnica: 8 cm

Pojemność:

ok. 330ml

Obszar zadruku:

 • Kubek magiczny: 8×9,6 cm

 • Panoramiczny kubek magiczny: 8×19 cm

Zalecenie:

 • Zalecane mycie ręczne

Szablony:

 • Szeroki wybór różnych propozycji szablonów

Magiczna chwila z wyjątkowym kubkiem

Lubisz prezenty niespodzianki? A może chcesz przekazać wiadomość w nietypowy sposób? Postaw na kreatywny upominek i stwórz go w CEWE. Warto stworzyć magiczny kubek, który pod wpływem ciepłej herbaty lub kawy zmienia swoją czarną powłokę i prezentuje nam wybrane przez Ciebie zdjęcie. Pomyśl, jak świetnie będzie przekazać Twojej Mamie, że czeka na nią nowa rola – zostanie Babcią. Możesz dać jej w prezencie kubek magiczny, który skrywa w sobie Twoje zdjęcie z USG i napisem Będziesz Babcią. Z CEWE bardzo łatwo można zaprojektować Twój osobisty magiczny kubek. Wystarczy zdjęcie o minimalnej rozdzielczości 756 x 630 pikseli i trochę czasu, który spędzisz w kreatywny sposób.

Zrób samodzielnie magiczny kubek: tak to działa

Jeśli zdecydowałeś się już, jakie zdjęcie wybierzeszdo projektu Twojego magiczne kubka? Świetnie! Teraz wystarczy wybrać rodzaj kubka, możesz określić, czy obraz jest wyraźnie widoczny po jednej stronie kubka, czy rozciąga się na całej powierzchni naczynia. Później czeka na Ciebie lreatywna zabawa z projektowaniem: - Możesz dodać do projektu jeden z wielu pięknych szablonów - Po wybraniu szablonu wstawiamy zdjęcie - Jeśli chcesz możesz dodać ozdoby: tło, cliparty, tekstem. - Pod koniec projektowania, wystarczy sprawdź projekt w podglądzie. - Ostatni krok to zamówienie kubka.

Zalety magicznego kubka z CEWE

Magiczny kubek CEWE to przede wszystkim spersonalizowany prezent lub kreatywny pomysł na zrobienie bliskim niespodzianki. - Kubek jest wykonany z wysokiej jakości ceramiki i można go myć w zmywarce - Ponadczasowy design z czarną powłoką termiczną - Liczne szablony projektowe - Szerokie możliwości projektowania

To idealny prezent na każdą okazję, a element zaskoczenia, jaki pojawia się po zaparzeniu ulubionego napoju na pewno wywoła uśmiech na twarzy bliskiej osoby.