CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej
Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 83
Kula z sercami Kula śnieżna

Kula ze zdjęciem

Twój ulubiony kadr wśród płatków śniegu lub brokatowych serc

  • Kula wykonana ze szkła akrylowego
  • Ciekawa przestrzeń do prezentacji zdjęcia
  • Możliwość zmiany fotografii
  • Cząsteczki brokatu lub sztucznego śniegu
39,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Rozmiar:

  • 9×8 cm

Obszar zadruku:

  • 6,8×6,4 cm

Materiał:

  • Stabilny i mocny plastik

  • Wypełnienie wodą z płatkami śniegu lub brokatowymi serduszkami

Oryginalny pomysł – zdjęcie umieszczone w ozdobnej kuli

Dzięki zdjęciom w naszej pamięci zostaje na długo wiele pięknych chwil. Cenne momenty z bliskimi, wyjścia ze znajomymi, romantyczne dni z partnerem. Możesz umieścić je w CEWE FOTOKSIĄŻCE. Jednak to nie jedyny sposób by utrwalić ten czas na zawsze. Możesz zaprojektować wyjątkowy fotoprezent.

Świetnym pomysłem jest stworzenie śnieżnej kuli ze zdjęciem. To piękny pomysł na prezent dla Ciebie i Twoich bliskich.

Śnieżna kula ze zdjęciem CEWE jest wykonana z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu efekt jest wyjątkowy. Ogólnie kula śnieżna ma 8 cm wysokości i 9 cm średnicy. Na powierzchni 6,8 x 6,4 cm jest wystarczająco dużo miejsca na Twoje ulubione zdjęcie.

Dekoracja ze zdjęciem dla bliskich – kula ze zdjęciem

Wystarczy, że zaprojektujesz Twoją własną śnieżną kulę ze zdjęciem i podarujesz ją jako osobisty prezent dla bliskiej osoby z okazji urodzin, imienin, na parapetówkę. Zestaw śnieżnych kul mogą stać się pięknym elementem aranżacji wnętrz jako dekoracyjne akcenty - w domu, czy w pracy.

Kula ze zdjęciem gotowa w kilka minut w kreatorze online

Możesz sam stworzyć śnieżną kulę ze zdjęciem. Zaprojektowanie jej w kreatorze online jest łatwe i przyjemne. Możesz również tworzyć w bezpłatnym programie projektowym CEWE Fotoświat. Podobnie jak w przypadku wielu innych produktów fotograficznych CEWE, masz również możliwość zastosowania wielu elementów graficznych w śnieżnych kulach. Na przykład, możesz dodać kolor i dopasowane tematycznie cliparty do Twojego zdjęcia, osobistego tekstu lub samodzielnie namalowanego szkicu.

Sam ustalasz, jakie zdjęcie umieścisz w kuli: Możesz uwiecznić wspomnienie pięknego wydarzenia, takiego jak romantyczny wieczór z partnerem. Ciekawym pomysłem jest również zaprezentowanie w niej fotografii Twojego malucha, kadru z Twoim pupilem. Taki kadr zawsze wywoła uśmiech, gdy na niego spojrzysz.

Wskazówka: podkreśl szczególnie błyszczące akcenty za pomocą brokatowych kulek, które można również znaleźć w ofercie CEWE; możesz również dodać do nich własne zdjęcie. Zamiast płatków śniegu padają w tym wariancie serduszka z czerwonego brokatu.