Sprezentuj zabawę

Zabawa w prezencie

Personalizowane gry i zabawki ze zdjęciem

PUZZLE RAVENSBURGER 1000 ELEMENTÓW

PUZZLE RAVENSBURGER 1000 ELEMENTÓW

Twoje Puzzle - 1000 elementów

Stwórz prosto i szybko swoje osobiste 1000 elementowe puzzle Ravensburger

119,99 zł*
MIŚ

MIŚ

Twój własny miś do przytulania!

Uroczy miś w koszulce, na której umieścisz dowolne zdjęcie. Idealny, drobny prezent nie tylko dla dziecka. Podaruj wyjątkowego misia i wzbudź uśmiech kogoś ci bliskiego.

39,99 zł*
Łoś

Łoś

Uroczy prezent nie tylko dla dzieci

Pluszowy zwierzak do przytulania. Jedni widzą w nim łosia, drudzy renifera, ale Twoje dziecko z pewnością zobaczy uroczy prezent od mamy czy taty. Na jego koszulce możesz umieścić dowolne zdjęcie.

39,99 zł*
KRÓLIK

KRÓLIK

Uszy do góry!

Pluszowy króliczek w koszuleczce z Twoim ulubionym zdjęciem, będzie przyjemnym upominkiem nie tylko na Wielkanoc - choć wtedy to bardziej zajączek. Nieważne jak określisz tego uszatego pluszaka, ważne, że wzbudzisz nim uśmiech.

39,99 zł*
PUZZLE 30 x 45

PUZZLE 30 x 45

Wyjątkowe duże puzzle zdjęcie

Puzzle z dowolną fotografią w formacie 30x45cm. 266 elementów, które jako całość są idealnym prezentem dla kogoś bliskiego. Może to tylko wstęp do większego prezentu? Przeczytaj obszerniejszy opis tego produktu i obudź swoją kreatywność.

od 49,99 zł*
PUZZLE 20 x 30

PUZZLE 20 x 30

Element po elemencie dostarcza wiele radości

Zafunduj sobie (lub komuś bliskiemu) doskonałą rozrywkę w formie puzzli z własnymi zdjęciami. Format 20x30cm, a radość ogromna. Zaskocz kogoś, gdy po ułożeniu całości puzzli zobaczy znajomą twarz.

od 39,99 zł*
KARTY DO GRY W SKATA

KARTY DO GRY W SKATA

Personalizowane karty do skata

Karty do gry w skata (32 kart) z własnym zdjęciem na rewersie. Idealne na prezent dla fanów gier karcianych, kółek hobbystycznych, organizacji czy klubów - nie tylko dla seniora.

 

35,99 zł*
GRA FOTO MEMO

GRA FOTO MEMO

Własna gra, własne zdjęcia - wspólna radość.

Odkryj radość w grze Foto Memo. Ćwicz pamięć i zrób komuś miły prezent. Na kartach możesz umieścić dowolne zdjęcia, które sprawią, że ta gra będzie naprawdę Twoja. Otrzymasz 50 kart z 25 własnymi fotografiami i mnóstwo zabawy.

50,99 zł*
KARTY DO GRY W POKERA

KARTY DO GRY W POKERA

Twoje ulubione zdjęcie na odwrocie

Gratka dla fanów pokera. 55 kart, na których odwrocie umieścisz swoje ulubione zdjęcie. Więcej przyjemności z grania i... więcej szczęścia w kartach? Musisz to sprawdzić. Kup dla siebie lub dla kogoś kto lubi karty - to nie musi być pokerowe zagranie.  

39,99 zł*
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej