CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Zamów dowolne zdjęcia online z rabatem do 20 zł. Sprawdź ofertę >>

Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 83

Zdjęcie na szkle
Zdjęcie na szkle
Glas_Foto

Zdjęcie za grubym szkłem

Wysokiej jakości zdjęcie na szkle to bardzo osobisty prezent na Święta lub urodziny dla przyjaciół i członków rodziny. Nadaj swoim zdjęciom niesamowity efekt głębi i wydobądź kolory dzięki nadrukowi na szkle. Efekt trójwymiarowośc z pewnością przyciągnie wzrok i zachwyci wszystkich.

 • nadruk bezpośredni na 19-milimetrowym szkle
 • dostępne w dwóch rozmiarach
 • doskonały element dekoracyjny
od 109,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Rozmiar:

 • Zdjęcie małe:
  8×10,5×1,9 cm
 • Zdjęcie duże:
  10,5×14×1,9 cm

Materiał:

 • Szkło

Zalecana rozdzielczość:

 • 740×564 pikseli

Twój dom z osobistymi elementami dekoracyjnymi

Jak miło spędzać czas w domu, którego wnętrze jest pełne wspaniałych i bezcennych chwil, utrwalonych na zdjęciach. Warto postawić na spersonalizowany sposób dekoracji mieszkania.. Ci, którzy lubią prostą elegancję, pokochają zdjęcie na szkle. Możesz szybko i łatwo stworzyć ten fotoprodukt z CEWE. Wystarczy, że wybierzesz Twoje ulubione zdjęcie. Ciekawym sposobem na dodanie wnętrzu charakteru jest również wydrukowanie kilku fotografii na szkle. Warto zastosować pewne kryterium dobory kadrów. Może będzie to temat lub kolor?

Zdjęcie na szkle to niezapomniane wrażenia

Drukowanie zdjęć na szkle to ciekawy sposób na wyróżnienie ulubionych fotografii. Materiał ten wydobywa z kadrów niezwykły efekt głębi. Technika druku zdjęcia bezpośrednio na szklanej płycie zapewnia wyjątkowo wysoką jakość. Dzięki grubości szkła ok. 19 mm uzyskujesz efekt trójwymiarowości, który w szczególnie imponujący sposób wydobywa kolorystykę zdjęcia. Fotografia stanowi samodzielny element i dlatego można ją umieścić w dowolnym miejscu - na przykład na biurku.

Doskonały pomysł na indywidualny prezent

Zdjęcie wydrukowane na szkle może stać się bardzo osobistym i pełnym emocji prezentem. Moż podarujesz go przyjaciółce z okazji urodzin, żonie na kolejną rocznicę lub rodzicom z okazji świąt? Świetnym pomysłem jest wydrukowanie zdjęć, na których jesteście razem. Dzięki temu upominkowi będziecie zawsze razem. Taka fotografia może stać się ozdobą biurka w pracy lub domu. Ciekawym pomysłem jest również postawienie na zdjęcia natury lub panoramy ulubionego miasta.

Utwórz zdjęcie na szkle i zamów w CEWE

Ten wyjątkowy fotoprodukt CEWE – zdjęcia na szkle charakteryzuje się wymiarami - 8 x 10,5 cm. Możesz szybko i łatwo stworzyć je w kreatorze online lub programie projektowym CEWE Fotoświat. Twój projekt możesz wzbogacić między innymi o różne cliparty z wielu różnych dziedzin tematycznych. Na życzenie zdjęcie może być również opatrzone własnym tekstem lub elementami graficznymi. Ważną funkcją programu projektowego jest ocena rozdzielczości zdjęcia. Dzięki temu masz gwarancję, że produkt, który zamawiasz będzie przygotowany w najwyższej jakości.