CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Zyskaj rabat -20% na WYBRANE FOTOPREZENTY z kodem DZIENTATY20 >

Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 83

Zdjęcie za szkłem akrylowym
Zdjęcie za szkłem akrylowym
Zdjęcie za szkłem akrylowym

Zdjęcie za szkłem akrylowym

Wyeksponuj kadr przypominający miłe chwile i najpiękniejsze wspomnienia - zdjęcie za szkłem akrylowym o grubości 0,5 centymetra sprawi, że cudowne momenty będziesz mieć zawsze przed oczami. Do zdjęcia możesz dodać także tekst, aby uczynić całość wspaniałym prezentem dla rodziny i przyjaciół.

  • Szkło akrylowe o grubości 0,5 cm
  • W zestawie podpórka wykonana ze szkła akrylowego
  • Możliwość dodawania tekstu w czasie projektowania
od 49,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Materiał:

  • Szkło akrylowe o grubości 0,5 cm

Rozmiary:

  • 10×15 x 0,5 cm

  • 13×18 x 0,5 cm

Zalecana minimalna rozdzielczość:

  • 10×15 cm: 0,3 Mpx

  • 13×18 cm: 0,5 Mpx

Radosne chwile utrwalone na fotografiach jako zdjęcia za szkłem

Dom to miejsce, w którym czujemy się bezpiecznie, komfortowo i przede wszystkim jest to miejsce pełne szczęśliwych chwil i pięknych momentów. Możemy pokazać to za pomocą dekoracji. Często decydujemy się ozdobić ścianę zdjęciami. A co powiesz na to, by zdecydować się na wyjątkowo piękny sposób prezentacji fotografii jako zdjęcia za szkłem akrylowym? Materiał ten dodaje kadrom zachwycającej głębi. Efekt ten świetnie łączy się z rodzinnymi fotografiami i ślubnymi kadrami.

Zdjęcia za szkłem akrylowym CEWE – stylowa dekoracja i piękny prezent

Szkło akrylowe sprawia, że zdjęcia staje się prawdziwa, nowoczesną dekoracją, która będzie współgrała z wieloma stylami dekoracji wnętrz – skandynawskiego, industrialnego, boho i wielu innych. Ten rodzaj oprawy zdjęć wyróżnia się efektem głębi, który uzyskiwany jest dzięki szklanej tafli. Dodatkowo materiał ten zapewnia fotografiom bezpieczeństwo. Chroni przed kurzem i zżółknięciem. To wyjątkowa dekoracja do Twojego domu. Możesz wybrać jeden z ulubionych fotografii z wakacji lub kadr z rodzicami, czy dziećmi. To również wyjątkowy pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Wspólne zdjęcie za szkłem akrylowym to piękne połączenie wspomnień i emocji. Idealny z okazji urodzin, parapetówki, czy z okazji dnia przyjaźni.

Zdjęcie za szkłem akrylowym – moc możliwości

Stworzenie zdjęcia za szkłem akrylowym jest bardzo łatwe. Możesz zrobić to w naszym programie projektowym CEWE Fotoświat lub w kreatorze online. Do wyboru oferujemy dwa rozmiary: format 10 x 15 cm jest idealny do umieszczenia obrazu za szkłem akrylowym na biurku lub na półce. Większy format 13 x 18 cm nadaje się do dekoracji ścian. Każde zamówione zdjęcie za szkłem akrylowym jest dostarczane z dopasowaną, stabilną podstawą.