CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej
Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 83
Zdjęcie za szkłem akrylowym Zdjęcie za szkłem akrylowym Zdjęcie za szkłem akrylowym

Zdjęcie za szkłem akrylowym

Elegancka oprawa zdjęcia sprawia, że fotografia nabiera wyjątkowej głębi. Idealny prezent lub dekoracja w domowym biurze.

  • Szkło akrylowe o grubości 0,5 cm
  • W zestawie podpórka wykonana ze szkła akrylowego
  • Możliwość dodawania tekstu w czasie projektowania
od 49,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Materiał:

  • Szkło akrylowe o grubości 0,5 cm

Rozmiary:

  • 10×15 x 0,5 cm

  • 13×18 x 0,5 cm

Zalecana minimalna rozdzielczość:

  • 10×15 cm: 0,3 Mpx

  • 13×18 cm: 0,5 Mpx

Radosne chwile utrwalone na fotografiach jako zdjęcia za szkłem

Dom to miejsce, w którym czujemy się bezpiecznie, komfortowo i przede wszystkim jest to miejsce pełne szczęśliwych chwil i pięknych momentów. Możemy pokazać to za pomocą dekoracji. Często decydujemy się ozdobić ścianę zdjęciami. A co powiesz na to, by zdecydować się na wyjątkowo piękny sposób prezentacji fotografii jako zdjęcia za szkłem akrylowym? Materiał ten dodaje kadrom zachwycającej głębi. Efekt ten świetnie łączy się z rodzinnymi fotografiami i ślubnymi kadrami.

Zdjęcia za szkłem akrylowym CEWE – stylowa dekoracja i piękny prezent

Szkło akrylowe sprawia, że zdjęcia staje się prawdziwa, nowoczesną dekoracją, która będzie współgrała z wieloma stylami dekoracji wnętrz – skandynawskiego, industrialnego, boho i wielu innych. Ten rodzaj oprawy zdjęć wyróżnia się efektem głębi, który uzyskiwany jest dzięki szklanej tafli. Dodatkowo materiał ten zapewnia fotografiom bezpieczeństwo. Chroni przed kurzem i zżółknięciem. To wyjątkowa dekoracja do Twojego domu. Możesz wybrać jeden z ulubionych fotografii z wakacji lub kadr z rodzicami, czy dziećmi. To również wyjątkowy pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Wspólne zdjęcie za szkłem akrylowym to piękne połączenie wspomnień i emocji. Idealny z okazji urodzin, parapetówki, czy z okazji dnia przyjaźni.

Zdjęcie za szkłem akrylowym – moc możliwości

Stworzenie zdjęcia za szkłem akrylowym jest bardzo łatwe. Możesz zrobić to w naszym programie projektowym CEWE Fotoświat lub w kreatorze online. Do wyboru oferujemy dwa rozmiary: format 10 x 15 cm jest idealny do umieszczenia obrazu za szkłem akrylowym na biurku lub na półce. Większy format 13 x 18 cm nadaje się do dekoracji ścian. Każde zamówione zdjęcie za szkłem akrylowym jest dostarczane z dopasowaną, stabilną podstawą.