Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 83

Dostosuj jasność i kontrast

W 5 krokach: Regulacja jasności i kontrastu

Jeśli chcesz zoptymalizować zdjęcia do swojej CEWE FOTOKSIĄŻKI, możesz to zrobić bezpośrednio poprzez CEWE – podgląd zdjęć w programie CEWE FOTOŚWIAT - nawet w środku procesu projektowania. Wystarczy kilka kliknięć, aby zmienić jasność i kontrast swoich zdjęć oraz nadać im większą głębię i żywość.
Oto jak to działa:

  1. Jeśli chcesz edytować przesłane zdjęcie, kliknij w nie dwukrotnie. Automatycznie uzyskasz dostęp do CEWE – podgląd zdjęć.
  2. Po lewej stronie w CEWE – podgląd zdjęć dostępne są różne opcje obróbki obrazu. Kliknij na symbol „Jasność i Kontrast”.
  3. Aby wyregulować jasność zdjęcia, przesuń niebieski suwak w lewo lub w prawo albo zmień wartość procentową. Można go ustawić za pomocą strzałek lub wpisać bezpośrednio.
  4. Podobnie jak w przypadku jasności, można również regulować kontrast za pomocą niebieskiego suwaka lub wartości procentowej.
  5. Po zmianie jasności i kontrastu zdjęcia kliknij "Ok", a następnie "Zapisz" w górnej części paska menu. Otworzy się teraz okno "Opcje zapisu". Pozwala to na szybkie zapisanie obrazu (oryginał jest zachowany), wymianę oryginału lub zapisanie obrazu w określonym miejscu i pod nową nazwą.