Status zamówienia
Info
Obsługa Klienta
+48 77 406-31-83

CEWE FOTOKSIĄŻKA dla Dziadków – bezcenna pamiątka Pierwszej Komunii wnuka

Pierwsza Komunia to ważny dzień nie tylko dla dziecka, ale także dla całej rodziny, w tym również Dziadków. Aktywnie uczestniczą w życiu wnuków i wspólnie przeżywają ich przygody oraz ważne dla nich momenty. Jednym z takich chwil jest Pierwsza Komunia. Dowiedz się, jak podziękować Dziadkom za dotychczasowe wsparcie i stworzyć bezcenną pamiątkę na lata - CEWE FOTOKSIĄŻKĘ.

Przygotowania do tego ważnego dnia często trwają kilka miesięcy. Nauka, a także wybór stroju oraz charakteru, w jakim odbędzie się przyjęcia, a także oczekiwanie na prezenty z okazji Pierwszej Komunii wypełniają dziecku czas przed tym wielkim dniem. W tych wszystkich momentach wspierają ich Dziadkowie. Warto podarować im wyjątkowy prezent, który utrwali wspomnienia z Pierwszej Komunii.

CEWE FOTOKSIĄŻKA jako pamiątka Pierwszej Komunii dla Dziadków

CEWE FOTOKSIĄŻKĄ na Pierwszą Komunię

Pierwsza Komunia to radosny dzień, kiedy cieszymy się, że młody człowiek wszedł w kolejny etap swojego życia. W tego powodu uwieczniamy wiele z tych momentów na zdjęciach. Przygotowania, ceremonię, przyjęcie komunii, chwile z rówieśnikami, a także zabawę na przyjęciu w gronie najbliższych. To także moment, kiedy dziecko ma kontakt z profesjonalnym fotografem i sesją zdjęciową. Warto wykorzystać na przykład portrety, które zostały przez niego stworzone. W czasie tego dnia często uwieczniamy również chwile z rodziną, Dziadkami, a także moment wręczenia prezentów, czy krojenie tortu. Wszystkie te kadry możesz zebrać w CEWE FOTOKSIĄŻCE i po uroczystości podarować ją Dziadkom jako wyjątkową i bezcenną pamiątkę. Babcia i Dziadek na pewno będą zachwyceni tym, że mogą wracać do tych wspomnień tak często, jak będą mieli ochotę. Pomyśl, jak Babcia będzie się uśmiechać, widząc fotografię wnuka lub wnuczki w tak odświętnym stroju. Z dumą będzie mogła pochwalić się koleżankom, jak ważne wydarzenie miało miejsce w Waszej rodzinie.

Jak zaprojektować CEWE FOTOKSIĄŻKĘ z Pierwszej Komunii dla Dziadków?

CEWE FOTOKSIĄZKĄ komunijna leżąca na stole
CEWE FOTOKSIĄŻKĄ na Pierwszą Komunię

CEWE FOTOKSIĄŻKĘ możesz stworzyć szybko i łatwo w programie CEWE Fotoświat, aplikacji mobilnej lub w kreatorze online. Wystarczy wybrać zdjęcia, które chcesz umieścić w Twoim projekcie. Warto wybrać takie, które pokazują różne momenty z dnia Pierwszej Komunii. Możesz postawić również na kadry z bliskimi i oczywiście z Dziadkami. W końcu ten prezent ma sprawić im wiele przyjemności. A może dodasz opisy do zdjęć? W naszym programie projektowym masz możliwość dołączenia własnych tekstów. Śmieszna sytuacja na przyjęciu, przegląd prezentów, wymienienie osób znajdujących się na fotografiach? Dzięki temu wspomnienia z tego dnia będą pełniejsze i zostaną z nami na zawsze. Projektując, fotoksiążkę dla Dziadków możesz użyć również wiele dostępnych clipartów – zarówno tych tematycznych, jak i uniwersalnych serduszek, kwiatów, czy uśmiechów.

CEWE FOTOKSIĄŻKĄ na Pierwszą Komunię
CEWE FOTOKSIĄŻKA z okazji Pierwszej Komunii

Ważnym elementem jest również okładka, możesz postawić na elegancką wykonaną z lnu lub skóry. Najpiękniejsze wspomnienia zasługują na najlepszą oprawę. Ten rodzaj okładek przywołuje na myśl tradycyjne albumy ze zdjęciami i idealnie komponuje się z ważnymi okazjami takimi jak Pierwsza Komunia, czy Ślub. Nasze lniane i skórzane okładki zostały docenione przez międzynarodowe jury TIPA Wolrd Awards

Pamiętaj, że CEWE FOTOKSIĄŻKI są objęte Gwarancją Satysfakcji. Jesteśmy pewni, że są one wykonane z dbałością o każdy szczegół i charakteryzują się najwyższą jakością.