Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 83

Na ścianie wiszą trzy plakaty z listwą ze zdjęciami rodzinnymi.

Dziecięce rysunki, rodzinne chwile połączone z miłością do dekoracji

Ulubione zdjęcie, czy obrazy namalowany przez dzieci idealnie sprawdzają się jako dekoracja w formie plakatu z listwą. Blogerka Aneta świetnie to wykorzystuje i zmienia wystrój mieszkania w zależności od okazji i nastroju.

Od Anety, AnetasLeben.de

Zbliża się wiosna, a Wielkanoc jest tuż za rogiem. O tej porze często przemeblowuję pokoje i zmieniam wystrój mieszkania. Jednak to nie jedyny czas w roku, kiedy przeprowadzam taką metamorfozę. Mieszkanie aranżuję na nowo z okazji świąt, nowej pory roku, a także urodzin i nietypowych radosnych okazji.

Lubię majsterkować, przestawiać meble, dekorować tu i tam wazonami, misami i lampionami. Oczywiście stałym punktem zmiany wystroju jest wymiana zdjęć. Dzięki plakatom z listwą można zrobić to w mgnieniu oka.

Mocowanie magnetyczne ułatwia szybką zmianę zdjęć

Zbliżenie na plakat z drewnianą listwą. Możesz zobaczyć mocowania magnetyczne i dolną część obrazu pomiędzy nim.
Magnesy umieszczone na listwach ułatwiają szybką zmianę dekoracji.

Drewniane listwy są wyposażone w magnesy, a pomiędzy nimi zostaje umieszczony plakat. Dzięki temu rozwiązania zmiana zdjęcia jest bardzo łatwa i przede wszystkim szybka. Dlatego korzystam z tego nawet bez okazji. Po prostu wtedy, kiedy mam na to ochotę. Uwielbiam zawsze otaczać się najpiękniejszymi rodzinnymi zdjęciami.

Wskazówka: Jeśli chodzi o rozmiar Twojego plakatu, to możesz wybierać spośród 43 formatów według własnego uznania. Drewniana listwa jest dostępna w trzech różnych rozmiarach i kolorach.

Stwórz przestrzeń do zaprezentowania rysunków dzieci

Na jednej ścianie wiszą trzy plakaty z listwą z obrazami dla dzieci. Poniżej znajduje się kredens z dekoracją wielkanocnego królika i wiosennymi kwiatami.
Możesz udekorować dom, wykorzystują namalowane przez dzieci rysunki.

Jakiś czas temu wpadłam na pomysł, aby drewniane listwy wykorzystywać nie tylko do prezentacji naszych ulubionych plakatów z rodzinnymi zdjęciami pełnymi radości, ale także do pokazania rysunków i obrazów malowanych przez moje dzieci. Do tej pory rysunki zbierałam „tylko” w teczce i przechowywałam w szafie. Ale tak naprawdę te obrazki są zbyt dobre! Dlatego teraz zdobią nasz dom na regularnie zmieniających się „wystawach”.

Kobieta używa laptopa, który jest na drewnianym stole. Edytor online CEWE i obraz wielkanocny można zobaczyć na ekranie.
Rysunki dzieci wydrukowane jako wysokiej jakości plakat Premium.

Wydrukowałam najpiękniejsze dzieła sztuki stworzone przez moje dzieci jako plakaty, aby uzyskać najwyższą jakość i trwałość. wysokiej jakości wygląd i długotrwałą jakość, wydrukowałem najpiękniejsze dzieła sztuki moich dzieci jako plakaty PREMIUM. W tym celu robię zdjęcia rysunków i zamawiam je w edytorze online, ale możesz też zamówić je w CEWE Fotoświecie.

Kreatywne dekoracje do domu na każdą okazję

Na ścianie w pokoju dziecka wisi czarny plakat z kolorowym obrazem.
Dzieci są dumne - ich własnoręcznie namalowane obrazy ozdabiają ich pokój.

Świetną niespodzianką dla dzieci z okazji urodzin jest udekorowanie domu ich rysunkami. Najmłodsi uwielbiają też tworzyć w tym celu nowe dzieła sztuki. Na co dzień takie kreacje stanowią piękną dekorację w pokoju dziecięcym. Dzięki temu każdego dnia młodzi ludzie są dumni, gdy widzą własnoręcznie namalowane obrazy w formie plakatów z listwą. Przy odrobinie praktyki można je samodzielnie wymieniać.

Wskazówka: Generalnie aranżację dostosowuję do danego pomieszczenia, pory roku i nastroju. Mam swoje zdjęcia do plakatu z listwą wydrukowane w kolorze lub czarno-białe.

Mam nadzieję, że spodoba ci się dekorowanie!

Dobrej zabawy, Aneta

Autor Blogerka lifestyle'owa Aneta uwielbia być kreatywna i działać we własnych czterech ścianach. Na jej blogu wszystko kręci się wokół wnętrz, prezentów, projektów DIY oraz jej zamiłowania do gotowania i pieczenia.