Status zamówienia
Info
Obsługa Klienta
+48 77 406-31-83
Na stole znajdują się dwa etui na smartfon. Przedstawia mężczyznę i kobietę trzymających się za ręce. Na obudowach telefonów znajdują się czarne lub beżowe smycze. Obok różowe róże na łodydze.

Wskazówki projektowe

Wspólna radość: pięknie zaprojektowane etui dla Ciebie i bliskiej osoby

Wyjątkowy dodatek, który będzie Wam o sobie przypominał w ciągu dnia
Na stole znajdują się dwa etui na smartfon. Przedstawia mężczyznę i kobietę skaczących w powietrzu.
Dwa etui na smartfon tworzą jedno zdjęcie.

Możesz nadać swoim etui na smartfon emocjonalnego charakteru. Wystarczy, że dodasz wyjątkowy napis i odpowiednio dopasowaną czcionkę. Może postawisz na taką, która przypomina pismo ręczne? W kreatorze online, w punkcie menu „Układ”, znajdziesz romantyczne wzory z pięknymi sentencjami i symbolami, które możesz po prostu przeciągnąć bezpośrednio na etui.

Właściwe zdjęcie

Odpowiednią fotografią na etui jest wspólny kadr z Tobą i Twoim partnerem. Możesz umieścić zdjęcie indywidualnie na każdym z nich i właściwie dopasować wycięcie. Po złożeniu etui zdjęcie powinno zostać ponownie połączone, tak jakby była to jedna fotografia. Idealnie do tego pomysłu sprawdzą się kadry, na których całujecie się, trzymacie za rękę, patrzycie sobie głęboko w oczy. Możesz także stworzyć Wasz wspólny moment, aby to zrobić, po prostu zrób sobie zdjęcia w wybranym przez siebie miejscu, jedno po drugim. Tutaj ważna jest dokładność. Warto pamiętać, by patrzeć w to samo miejsce, zrobić je o tej samej porze dnia. W efekcie - jak w naszym przykładzie powyżej - wygląda to tak, jakbyście na przykład razem skoczyli w powietrze.

Wyjątkowe słowa - jeszcze większa personalizacja prezentu

Na stole znajdują się dwa etui na smartfon ze zdjęciami, na których widać mężczyznę i kobietę całujących się podczas rowerowej wycieczki. Do etui dołączona jest kolorowa smycz.
Skorzystaj z gotowych układów, aby zaprojektować etui na smartfon. Możesz dostosować te projekty, wedle Twojego pomysłu.

Jeśli używasz układu do projektowania etui na smartfon, po prostu przeciągnij swoje zdjęcie na symbol zastępczy. Następnie możesz nadać prezentowi jeszcze bardziej osobistego charakteru i użyj narzędzia tekstowego, aby dodać do swojego projektu spersonalizowany tekst. Pomyśl, jak wiele radości sprawi Twojej drugiej połówce odczytanie na etui daty pierwszej randki, śluby lub Waszych imion. Możesz dostosować czcionkę i rozmiar w menu tekstowym. Warto pamiętać, aby upewnić się, że ostrość jest skierowana na Twoje zdjęcie.

Całkowite połączenie

Na stole znajdują się dwa etui na smartfon ze zdjęciami, na których widać mężczyznę i kobietę całujących się podczas rowerowej wycieczki. Do etui dołączona jest kolorowa smycz.
Harmonijna gra barw- dopasuj tonację kolorystyczną smyczy i clipartów do Twoich upodobań.

Wyjątkowych osobistych elementów możesz dodać również dzięki clipartom. Możesz wyszukać je w kategorii "Miłość" w edytorze online. Gdy wybierzesz idealny obrazek wystarczy, że przeciągniesz go na obszar etui.

Wskazówka: dopasuj kolory etui na smartfona. Na przykład za pomocą smyczy możesz wybrać odpowiedni nylonowy pasek lub swój ulubiony kolor spośród kilku modnych barw. Możesz dopasować kolorami wszystkie cliparty i zmienić je według własnego uznania.

Ten pomysł na projekt idealnie nadaje się na przykład jako mały prezent o serca na Walentynki.

Mamy nadzieję, że projektowanie go sprawi Ci przyjemność.

Wspólne szczęście to podwójne szczęście

W ten sposób zaczynasz swój następny projekt pełen serca