Status zamówienia
Info
Obsługa Klienta
+48 77 406-31-83
Nad stolikiem wisi festiwalowy motyw rozmieszczony na kilku hexxach.

Kreatywne wskazówki

Hexxas: dwie wskazówki dla artystycznego zaaranżowania ścian

Ostatnie lata to udowodniły, że geometryczne kształty są w modzie. W 2019 roku znów znalazły na szczycie listy rzeczy, które warto mieć w mieszkaniu. Obowiązuje zasada: im więcej narożników i krawędzi, tym lepiej! Z przodu znajdują się sześciokątne wzory. Sześciokątne kształty przełamują przyzwyczajenia percepcji, dlatego są szczególnie ekscytujące dla oka. Zachwycają nie tylko w dziedzinie wystroju wnętrz, gdzie popularne są półki, wazony i akcesoria do domu z sześcioma bokami. Dotyczy to również projektowania ścian: klasyczna gra z prostokątnymi i kwadratowymi ramkami została teraz uzupełniona sześciokątnymi kształtami zdjęć.

Łącz i aranżuj elastycznie
Z hexxas z CEWE dostosujesz ten trend do swoich potrzeb! Możesz zaprojektować sześciokątne kafelki ze sztywnej pianki z własnymi zdjęciami. Ich cechą szczególną jest to, że elementy można elastycznie łączyć i aranżować w różnych układach wzorniczych. Dokładnie tak, aby ten układ pasował do innych motywów i wyposażenia wnętrza. Nowoczesny kolaż tworzy miejski, stylowy wygląd, który nadaje pomieszczeniom zupełnie nowego wyglądu.

Możliwości są niezwykle wszechstronne, ale w zasadzie można je podsumować w dwóch głównych opcjach: albo drukujesz pojedynczy motyw na kilku kafelkach - albo rozmieszczasz różne zdjęcia na osobnych elementach i łączysz je w kolaż.

Opcja pierwsza: jeden motyw rozłożony na wielu hexxasach

Motyw pawia zaprojektowany przy użyciu hexxas ze świata produktów CEWE FOTOOBRAZÓW na kontrastowej ścianie.
W taki sposób Twoje zdjęcie stanie się dziełem sztuki na ścianie.

Twoje ulubione zdjęcie na kilku kafelkach: Jeśli masz wyjątkowo ulubioną fotografię i chcesz umieścić ją w centrum zainteresowania, to hexxas są do tego idealne. Klasyczne zdjęcie zrobione w prostokątnym formacie zostanie nieco przycięte w rogach, aby pasowało do sześciokątnego kształtu. Jednak dzięki temu wydaje się jeszcze bardziej wyraziste. Zwłaszcza, że ​​oko jest przyzwyczajone do kwadratowych i prostokątnych zdjęć, formaty sześciokątne są szczególnie fascynujące. Dają Twojemu zdjęciu prawdziwy zachwycający efekt. Jeśli masz dużo miejsca na ścianach, możesz również połączyć kilka hexxasów w różnych rozmiarach.

Opcja druga: wiele różnych motywów jako kolaż z hexxasów

Zdjęcia z podróży zostały zaprojektowane w nurcie "Miejskiej dżungli" z fotoobrazami hexxas.
Twoje zdjęcia z podróży zainscenizowane w nurcie "Miejskiej dżungli".

Nie możesz zdecydować się na jedno zdjęcie, ponieważ zrobiłeś tyle pięknych fotografi? Żaden problem: dzięki hexxas masz możliwość połączyć swoje ulubione zdjęcia w artystycznej aranżacji! Nasza wskazówka: wymyśl główny motyw dla swojego fotoobrazu. Na przykład zbierz różne zdjęcia z poprzedniej wycieczki i wybierz po jednym z każdego miasta lub fotografie swojej rodziny.
Albo wybierz kafelek dla każdego zdjęcia, albo - i jest to szczególnie fascynujące - pokombinuj z różnymi formatami oraz układami. Na przykład przeciągnij obraz przez cztery kafelki, a dwa dodatkowe zdjęcia każde przeciągnij przez dwa kafelki. Jeśli chcesz, aby był on szczególnie widoczny na ścianie, możesz stworzyć z wielu hexxasów prawdziwe dzieło sztuki, jak na poniższym przykładzie z Afryki.

Hexxas ze zdjęciami z Afryki
Imponująca grafika na ścianie - ze zdjęciami z podróży.

Więcej inspiracji i informacji o hexxach znajdziesz na naszej internetowej stronie produktowej.
Czy stworzyłeś taką własną nowoczesną formację projektową? Podziel się nią z nami! Czekamy w napięciu na Twoje pomysły. Po prostu prześlij nam swoje zdjęcie. Możesz również zamieścić je na Facebooku lub Instagramie z hasztagiem #hexxas.

Od wskazówek projektowych po program projektowy

W ten sposób Twoje wspomnienia stają się namacalne