Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 83

Zdjęcie portretowe BerlinMitteMom i jej trojga dzieci. Rodzina wygląda na szczęśliwą i śmiejącą się z aparatu.

Kreatywne wskazówki

Nowy rok szkolny, nowa radość!

Blogerka Anna Luz de León pokazuje, czego nie powinno zabraknąć w plecaku szkolnym i jak idealnie skomponować wyprawkę na nowy rok szkolny dla Twojego dziecka.

Anna Luz de León

Rozpoczyna się nowy rok szkolny. Po długich wakacjach dzieci są zwykle szczególnie podekscytowane i znów nie mogą się doczekać swoich zajęć po letniej przerwie, nowych treści i znajomych, kochanych twarzy. Kolejną wspaniałą rzeczą w rozpoczynaniu szkoły jest to, że potrzebujesz nowych przyborów szkolnych!

Dla nas rodziców nie zawsze jest to wielki powód do radości, tak jak dla dzieci. W końcu musimy kontrolować i organizować kompletowanie wyprawki szkolnej. A jest tego sporo: nowe książki, zeszyty ćwiczeń, koperty, pudełka na lunch, butelki, a często nawet torby sportowe czy plecaki szkolne. Ale za każdym razem to miły rytuał i zabawa dla dzieci, aby przejrzeć swoje rzeczy, posortować długopisy, naprawić to, co jest używane, a następnie umieścić nowe przedmioty na liście i zrobić zakupy.

Na drewnianym stole są dwa pudełka na lunch, jabłko i pieczywo chrupkie. Jedno pudełko na lunch przedstawia osobiste zdjęcie, a drugie jest otwarte i wypełnione jedzeniem.
Pudełko na lunch z wydrukowanym osobistym zdjęciem jest często wykorzystywane i sprawia, że ​​nie możesz się doczekać śniadania.

Tym razem stawiamy na nowe pudełka śniadaniowe dla moich dzieci

W tym roku dwoje maluchów przekonało mnie, że potrzebne im były również nowe pudełka na lunch. Postanowione i zrobione. A co jest fajniejsze niż Spiderman na lunch boxie? Albo supergirl? Oczywiście twoje własne zdjęcia! Odkrycie pudełka na drugie śniadanie z własną fotografią na wieczku natychmiast zrobiło wrażenie na dzieciach. Szybko usiedliśmy razem przed komputerem i wybieraliśmy ulubione zdjęcia dzieci. Następnie po prostu przeszliśmy na stronę fotouslugi.pl, gdzie każde z moich dzieci mogło bez problemu zaprojektować własne pudełko na lunch na nowy rok szkolny - żółty i niebieski .

Na drewnianym stole leżą podręczniki szkolne i zeszyty ze zdjęciem. Książka została utworzona.
Naklejki fotograficzne są dobrą pomocą do wyraźnego oznakowania zeszytów. Każde dziecko może szybko znaleźć własne przybory szkolne.

Imię w notatniku? Naklejka ze zdjęciem na okładce

Ale pudełka na lunch to nie wszystko. Przygotowując się do nowego roku szkolnego, musieliśmy również oznaczyć zeszyty, wpisać imiona i upewnić się, że wszystko jest wyraźnie rozpoznawalne jako własność danego dziecka. Kłótnia między rodzeństwem o to, kto jest właścicielem której książki lub jakiego zeszytu jest naprawdę nie do zniesienia - zwłaszcza dla reszty rodziny!

W tym roku ułatwiliśmy sobie pracę i skorzystaliśmy z [naklejek ze zdjęciami] (../ upominki ze zdjęć / naklejki ze zdjęciami.html), aby ułatwić sobie to zadanie. Puste zeszyty do odrabiania lekcji były nie do pomylenia, dzięki pięknym naklejkom, podręczniki również zostały opatrzone własnymi naklejkami ze zdjęciami.

Wszystko wyglądało doskonałe! Dzieci były zachwycone tym sposobem dekoracji książek, że chciały opatrzyć swoimi naklejkami wszystkie książki w domu. Wtedy musiałam interweniować, aby nie okleiły tych należących np. do mnie! :)

Cztery podkładki szkolne są rozłożone i z różnymi, indywidualnie zaprojektowanymi okładkami na drewnianym stole.
Z klockami w Twoim stylu, sprzęt szkolny jest kompletny

Wyjątkowe szkolne notatniki w osobistym stylu

Ostatnia atrakcja, która znalazła się w nowych plecakach szkolnych to bardzo osobiste notatniki na spirali i zeszyty. Wyprawka dzieci została skompletowana, a młodzi ludzie pierwszego dnia szli do szkoły w dobrych nastrojach i z poczuciem dumne z nowymi pudełkami na drugie śniadanie oraz opatrzonymi etykietami książkami i zeszytami. Entuzjazm wciąż trwa - aby trwał jak najdłużej również w kwestii nauki!

Twoja Anna, BerlinMitteMom.com

Od wskazówek projektowych po program projektowy

W ten sposób Twoje wspomnienia stają się namacalne