Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 83

Kobieta trzyma w ramionach wiele fotoksiążek

Kreatywna dekoracja - tablica na notatki ze zdjęciami

Zrób tablicę pamiątkową, udekoruj ją Twoimi ulubionymi zdjęciami i zmieniaj, jak tylko będziesz mieć na to ochotę.

W domowym biurze, kuchni czy na korytarzu - własnoręcznie wykonana tablica "korkowa" na notakti i zdjęcia jest bardzo osobistym i kreatywnym elementem dekoracyjnym w Twoim domu. Możesz zaprezentować najpiękniejsze wspomnienia w postaci Zdjęć Art. Samodzielnie wykonana tablica jest naprawdę wyjątkowa. Materiały i tkaniny można w mgnieniu oka dopasować do reszty wystroju pokoju. A co najważniejsze - możesz wielokrotnie wymieniać odbitki zdjęć i dodawać małe notatki, pocztówki i inne akcesoria.

Przybory do majsterkowania do tablicy na zdjęcia i notatki

Na stole znajdują się Zdjęcia Art z motywami rodzinnymi, a także młotek, zszywacz, nożyczki i inne przybory do majsterkowania.
Do Twojej rodzinnej tablicy DIY będziesz potrzebować różnych Zdjęć Art i przyborów z naszej listy przedmiotów do majsterkowania.

Będziesz potrzebować:

  • różnych Zdjęć Art (np. Zdjęcia Fine Art, Zdęcia Retro, Zdjęcia Kwadratowe, Zdjęcia Mini)
  • deski drewnianej (ok. 40 x 60 x 2 cm (długość x szerokość x wysokość))
  • włókniny (ok. 50 x 70 cm)
  • kolorowej tkaniny (ok. 50 x 70 cm)
  • szpilek lub pinezek i tasiemki
  • zszywacza, nożyczek, młotka
  • klipsów na listy

Projekt DIY - stwórz tablicę na notatki ze zdjęciami

Stwórz wyjątkową dekorację w Twoim domu
Ręce wyciągają Zdjęcia Art z pudełka. Na stole znajdują się przybory rękodzielnicze potrzebne do tablicy DIY.

Zamów osobiste zdjęcia
Zamów zestawy Zdjęć Art. Można to zrobić bardzo łatwo online lub w programie projektowym CEWE Fotoświat. Mieszaj różne warianty, aby uzyskać większą dynamikę na Twojej tablicy. Wskazówka: w przypadku Zdjęć Art możesz użyć kolorowego tła i innych elementów projektu, aby zaprojektować Twoje fotografie tak, aby pasowały do ​​tablicy.

Ręce trzymają włókninę i tkaninę przy drewnianej desce.

Pokryj drewnianą deskę włókniną i przykryj tkaniną
Najpierw ułóż włókninę na drewnianej desce, tak aby można było owinąć ją taką samą ilością materiału ze wszystkich stron. Przyszyj włókninę, która później posłuży jako wyściółka, za pomocą zszywacza na bokach i z tyłu. Teraz powtórz ten proces z kolorową tkaniną wierzchnią.

Ręce rozciągają wstążkę na tablicy i mocują ją z boku.

Naciągnij wstążkę na tablicy na zdjęcia
Potnij wstążkę na kawałki o długości około 55 centymetrów. Umieść je jedna pod drugą na tablicy, tak aby powstał wzór w kształcie rombu. Jeśli chcesz zachować symetrię przestrzeni, użyj taśmy pomiarowej. Upewnij się, że paski są napięte i zamocuj je na węższej stronie i z tyłu za pomocą zszywacza.

Ręczne patyki przecinają dwie wstążki, które przecinają się na tablicy z notatkami.

Zamocuj wstążki Umieść pinezkę na tablicy na notatki w miejscu, gdzie krzyżują się dwie wstążki. Mocują one wstążki, które później podtrzymają Twoje Zdjęcia Art na miejscu, a także zapewnią odpowiedni naciąg. W razie potrzeby możesz ostrożnie użyć młotka, aby przymocować pinezki do ​​deski.

Ręce trzymają rodzinne zdjęcie na tablicy.

Rozłóż Zdjęcia Art
W ostatnim kroku wsuwasz Zdjęcia Art za wstążki. Mieszaj różne rozmiary, aby dopasować je do Twojego gustu. Wskazówka: w przypadku Zdjęć Retro pod fotografią pozostaje miejsce na małą notatkę, którą możesz umieścić już przy tworzeniu zamówienia.

Łatwa zmiana dekoracji

Czy utrwaliłeś na fotografiach kolejne piękne chwile, które chciałbyś mieć w zasięgu wzroku każdego dnia? Możesz stworzyć wyjątkową tablicę z Twoimi kadrami i notatkami. Tę dekorację możesz dowolnie zmieniać i na nowo aranżować. Warto zmienić fotografię na przykład przy okazji zmiany pór roku.

Kobieta umieszcza zdjęcia na tablicy ogłoszeń DIY wiszącej nad biurkiem.
Twoja tablica z notatkami jest pięknie udekorowana - możesz dowolnie wymieniać zdjęcia.

Aby dodać jeszcze więcej oryginalności temu projektowi możesz rozbudowywać Twoją dekorację o kolejne zdjęcia lub wymienić wszystkie na raz. Możesz zamocować je za pomocą zacisku do listów lub czegoś podobnego. Wybierz takie dodatki, które pasują do Twojego charakteru i stylu wystroju wnętrza.

Baw się dobrze, majsterkując i dekorując!