Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 83

Kartki niemowlęce slider Kartki niemowlęce slider

Kartki dziecięce

Samodzielnie zaprojektuj kartkę z pozdrowieniami i powiadom o szczęśliwym wydarzeniu

Zaprojektuj własny

Narodziny, chrzest - pierwsze ważne wydarzenia w życiu maluszka

Możesz zaprojektować Fotokartkę na najważniejsze wydarzenia

Fotokartki dziecięce z uszlachetnieniem

Możesz nadać Twoim kartkom wyjątkowego wyglądu dzięki uszlachetnieniu w kolorze złotym, srebrnym lub lakierem dekoracyjnym

Stwórz wyjątkowe kartki ze zdjęciem, by uczcić narodziny dziecka

Dzień narodzin dziecka jest szczęśliwym i wyjątkowym czasem. Właśnie ten moment, gdy Wasza rodzina powiększa się o ten mały cud, zmienia się cały Wasz świat. Rodzice zazwyczaj chcą podzielić się tą radością z innymi bliskimi. Dobrym pomysłem jest stworzenie fotokartki ze zdjęciem maluszka, by pokazać, że jest już z Wami i jest gotowy na to, by poznać rodzinę i przyjaciół. Najwyższej jakości fotokartki CEWE to miły sposób na to, by przekazać szczególną wiadomość. W czasie projektowania możesz skorzystać z jednego z ponad 250 szablonów. A słyszałeś o tym, że stworzyliśmy funkcję multikoloru, która jest dostępna dla wielu szablonów, co daje ponad 30 różnych kolorów tła do wyboru?

Fotokartka ze zdjęciem dziecka – proste i przyjemne projektowanie

Wiemy, że w kartce informującej o narodzinach dziecka, najważniejszym elementem jest zdjęciem nowego członka rodziny. Dlatego w dedykowanych szablonach zdjęcie znajduje się w centralnym punkcie projektu. Automatycznie sprawdzamy jakoś zdjęcia w czasie projektowania, by jego jakość i wydruk charakteryzowały się najwyższą jakością. Projektowanie jest niezwykle intuicyjne i przyjemne. Po wybraniu fotografii, wystarczy że zdecydujesz się na szablon lub układ i jeśli będziesz mieć na to ochotę, to dodasz jeszcze elementy graficzne takie jak cliparty lub ramki. I gotowe. Teraz my zajmiemy się wydrukiem, a kartki za kilka dni znajdą się u Ciebie lub u bliskiej osoby jeśli zdecydujesz się podać alternatywny adres dostawy. Możemy dostarczyć je od razu do osób, którym chcesz przekazać informacje.