Zyskaj rabat -20% na FOTOPREZENTY z kodem DZIENMAMY20 >

Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 83

Kartki ślubne slider Kartki ślubne slider

Kartki ślubne

Od zaproszeń ślubnych do podziękowań: wszystko na najpiękniejszy dzień Twojego życia

Zaprojektuj własny

Stylowe zaproszenia, karty na stół, wizytówki, menu z okazji ślubu

Zadbaj o każdy element Twojego najważniejszego dnia w życiu

Możliwość dodania uszlachetnienia

Dodaj blasku Twoim ślubnym akcesoriom dzięki uszlachetnieniu!

Zaprojektuj własne zaproszenia na ślub

Szybko i łatwo twórz wyjątkowe zaproszenia ślubne

Spersonalizowane zaproszenia ślubne

Ślub to jeden z piękniejszych dni w życiu. Warto zadbać o to, by każdy element tego wydarzenia był dokładnie taki, jaki sobie wymarzyliście. W końcu to właśnie tego dnia, cieszycie się Waszą miłością i przysięgacie, że będziecie zawsze razem. Przygotowania do ślubu są pięknym czasem. Od wyboru daty, miejsca, przez kompletowanie wyjątkowego stroju. Możesz również dodać osobiste elementy np. do zaproszeń ślubnych i zaprojektować je samodzielnie. Wyjątkowe i spersonalizowane zaproszenia na pewno sprawią Twoim gościom wiele radości i z przyjemnością potwierdzą przybycie na Waszą uroczystość. Możesz zaprojektować je z Twoimi ulubionymi zdjęciami i tekstami, które są dla Was ważne. Świetnym pomysłem jest dodanie romantycznego cytatu.

Stwórz Twoje wyjątkowe zaproszenia ślubne

Zaproszenia ślubne muszą zawierać kilka podstawowych informacji. Przede wszystkim datę i miejsce uroczystości, a także imiona i nazwiska zapraszanych osób. Warto również dodać pełen miłości cytat. Zaproszenia są również pamiątką dla bliskich, wiele osób przechowuje je, by móc po latach wrócić do tego momentu i przypomnieć sobie chwilę, kiedy zostali zaproszeni. Fotokartki CEWE ułatwiają stworzenie projektu, dzięki wielu dostępnym szablonom oraz stylom. Możesz dostosować zaproszenie do Twojego głównego motywu na ślubie – zachować spójność kolorystyczną. Później wystarczy, że dodasz tekst, zdjęcia, cliparty i gotowe. Jeśli chcesz możesz skorzystać z opcji uszlachetnienia w kolorze złotym, srebrnym lub lakierem dekoracyjnym, by dodać elegancji.

Zaproszenie ślubne – zaprojektuj szybko i łatwo

Projektowanie jest łatwe, przyjemne i szybkie. Twoje zaproszenia możesz tworzyć online, w programie projektowym CEWE Fotoświat. To świetna kreatywna zabawa, która wprawi Cię w romantyczny klimat ślubu i przypomni, że ten wyjątkowy dzień zbliża się wielkimi krokami. Najpopularniejszym rodzajem fotokartek są te składane. Dostępnych jest jednak wiele innych formatów, a dzięki funkcji multikoloru, w której możesz wybierać spośród ponad 30 kolorów, Twoja kartka z zaproszeniem zawsze pasuje do dominującej kolorystyki Twojego ślubu.