Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 83

Twój rok w CEWE FOTOKSIĄŻCE

Stwórz kronikę roczną – z ubiegłego roku, pierwszego roku Twojego Maluszka, rocznej podróży z ukochaną osobą, czy z innego ważnego okresu w Twoim życiu. Podsumuj ostatnich 12 miesięcy w CEWE FOTOKSIĄŻCE.

Podsumuj rok w oryginalnym albumie

Każdy rok jest inny, wart zapamiętania. Utrwal cenne wspomnienia z ostatnich 12 miesięcy w CEWE FOTOKSIĄŻCE. Wyraź swoją kreatywność i samodzielnie stwórz fotoalbum lub wybierz jeden z szablonów dostępnych w naszej ofercie. Stwórz fotoksiążkę dopasowaną do Ciebie i Twoich wspomnień. Sprawdź, jak możesz to zrobić:

Dodaj elegancki akcent

Podaruj najpiękniejszym chwilom wyjątkową oprawę. Podkreśl piękno okładki swojego albumu i wyróżnij wybranego elementy za pomocą eleganckiego wytłoczonego nadruku dostępnego w kolorze złota, różowego złota, srebra oraz lakieru dekoracyjnego. Uszlachetnij w ten sposób tekst, cliparty, ramki czy też inne elementy.

Twórz z pasją tak, jak chcesz

Opowiedz swoją historię w unikalny sposób – tak, jak chcesz. Wybierz jeden z wielu dostępnych szablonów lub zaprojektuj album samodzielnie. Korzystaj z układów zdjęć lub twórz własne koncepcje. Dodaj tekst, który najlepiej odniesie się do tego, co chcesz utrwalić na kartach CEWE FOTOKSIĄŻKI.

Dodaj kod QR z filmem

Oglądaj ulubione relacje wideo z wycieczek, spotkań rodzinnych, czy wypadów za miasto raz po raz, dzięki unikalnemu kodowi QR! Wystarczy, że prześlesz filmy do programu i dodasz je do swojej CEWE FOTOKSIĄŻKI. Po wydrukowaniu, zeskanuj kod QR za pomocą smartfona, aby ponownie przeżyć najlepsze momenty swojego roku.

Twój rok, Twoja fotoksiążka

Zaprezentuj wyjątkowe chwile w niepowtarzalnej CEWE FOTOKSIĄŻCE i przeżywaj je na nowo, gdy tylko sięgniesz po album. Zainspiruj się codziennymi radościami i czasem, który jest warty zapamiętania na dłużej. Utrwal chwile spędzone z osobami, które znaczą dla Ciebie więcej.

Rodzinne chwile

Utrwal wszystkie szczególne okazje i ważne wydarzenia, które przeżywaliście wspólnie jako rodzina - stwórz rodzinny album w postaci CEWE FOTOKSIĄŻKI. Od małych projektów majsterkowania z dziećmi po duży remont domu, zorganizuj swój rocznik według miesięcy lub okazji i pokaż najważniejsze wydarzenia - to idealny sposób na refleksję nad rokiem spędzonym w gronie rodziny!

Pierwszy roczek dziecka

Od pierwszego uśmiechu do pierwszego kroku i wszystkiego pomiędzy - pierwszy rok życia dziecka jest pełen niezapomnianych chwil. Zaprezentuj te cenne wspomnienia w wyjątkowej fotoksiążce wypełnionej zdjęciami i opowieściami o Twoim Maleństwie. Twój album będzie też idealnym prezentem dla kochających członków rodziny, którzy mogli przegapić te przełomowe chwile.

Dla szczęśliwej pary

Niezależnie od tego, czy w tym roku zawarliście związek małżeński, obchodziliście pierwszą czy pięćdziesiątą rocznicę ślubu - zbierz wszystkie ulubione zdjęcia w CEWE FOTOKSIĄŻCE. Od drobnych codziennych chwil po weekendowe wycieczki i urodziny - wypełnij swoją fotoksiążkę wyjątkowymi wspomnieniami, które dzieliliście razem przez cały miniony rok.

Wspomnienia z wakacji

Zbierz wszystkie ulubione fotografie z przygód z ubiegłego roku w piękną kronikę w postaci fotoksiążki – z jednodniowej wycieczki za miasto, weekendowego wyjazdu na kajaki, pobytu na wakacjach. Podziękujesz sobie później wspominając te szczęśliwe chwile! 😊

Zaufaj opiniom naszych Klientów

– Iwona Z. z Borne Sulinowo

– Michalina D. z Szamotuł

– Radosław P. z Ostrowa Wielkopolskiego

– Małgorzata G. z Rzepiennika Strzyżewskiego

– Magdalena K. z Warszawy

– Marlena P. z Pogwizdowa

– Anna B. z Aleksandrowa Łódzkiego

– Lucyna P. z Nowej Soli

– Kazimierz W. z Gdyni

Jak złożyć zamówienie

Wybierz zdjęcie

W pierwszym kroku wybierz format CEWE FOTOKSIĄŻKI. Następnie dobierz zdjęcia – ulubione kadry z chwil wartych zapamiętania na dłużej. Odkryj radość z tworzenia!

Stwórz projekt

Następnie rozpocznij projektowanie w kreatorze online, programie projektowym CEWE Fotoświat lub aplikacji mobilnej. Dodaj napisy, cliparty czy ramki. Brakuje Ci czasu? Skorzystaj z automatycznej propozycji zdjęć!

Złóż zamówienie i GOTOWE!

Po zakończeniu tworzenia sprawdź swój projekt, umieść go w koszyku, opłać i gotowe! Za kilka dni Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA będzie u Ciebie.

Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Zapisz się na newsletter i zyskaj jeszcze więcej!
  • darmowa e-prenumerata magazynu CEWE Fotoinspiracje
  • konkretne wskazówki i porady fotograficzne
  • premiery nowych produktów i usług
  • pomysły na prezenty ze zdjęć dla Twoich bliskich
  • kupon prezentowy – na dobry początek – odbierz już teraz 15 zł na fotoprodukty CEWE!
Klikając „ZAPISUJĘ SIĘ” dołączasz do społeczności CEWE. Cieszymy się, że jesteś z nami! Ty decydujesz, jak długo będzie trwała nasza wspólna przygoda!
Dziękujemy.
Jeszcze tylko jedno kliknięcie

Ze względów ochrony danych, wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem.

Kliknij w link potwierdzający w wiadomości e-mail, aby aktywować bezpłatną subskrypcję newslettera.

Możesz oczywiście w każdej chwili zrezygnować z otrzymywania newslettera.

Przepraszamy
Przepraszamy, pojawił się błąd

Niestety nie mogliśmy zarejestrować Cię do naszego newslettera.