CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej
Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 83

wywołanie 1000 zdjęć
wywołanie 500 zdjęć
Kalendarz ścienny A2
odbitki tanio

Atrakcyjne pakiety zdjęć

Możesz zaoszczędzić aż 40%, drukując zdjęcia w pakiecie

Utrwal Twoje wyjątkowe wspomnienie na najwyższej jakości papierze fotograficznym FujiFilm. Możesz wybrać atrakcyjny pakiet zdjęć, który zawiera 500 lub 1000 odbitek. Do zamówienia składanego w ramach pakietu dolicza się koszt dostawy.

  • Dostępne dwa pakiety zdjęć, zawierające 500 lub 1000 odbitek
  • Możliwość wielokrotnego użycia pakietu
  • Odbitki dostępne w formacie 10
od 235,00 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Wymiary:

Oryginalny format: proporcje od kwadratu do 16: 9

Klasyczny format 10

Format:

  • Klasyczny: wszystkie odbitki mają ten sam rozmiar, idealny do ramek! Twoje zdjęcia mogą być przycięte (wysokość lub szerokość)
  • Oryginalny: proporcje (długość) twoich ujęć są zachowane. Twoje odbitki mogą mieć różne długości

Typ papieru:

Papier fotograficzny premium oraz standardowy błyszczący

Twoje fotografie w dowolnym formacie

Możesz postawić na oryginalny format lub zdjęcie o klasycznych proporcjach boków
Format oryginalny Format oryginalny Oryginalny format

W tym wariancie zdjęcie zostaje naświetlone i przycięte do oryginalnej wielkości. Dzięki temu zostaną zachowane wszystkie informacje o obrazie. Zdjęcia mogą mieć różną wielkość.

Format klasyczny Format klasyczny Klasyczny format

Motyw klasyczny w proporcji 2:3 idealnie nadaje się do ramki. Zdjęcie o innych proporcjach zostanie odpowiednio przycięte. Zaznaczony fragment wskazuje obszar ucięcia.

FAQ

Pakiet zdjęć pozwala zaoszczędzić na odbitkach zdjęć. Możesz wybierać spośród kilku rozmiarów i naświetlać odbitki w pakietach po 500 lub 1000 odbitek. Świetny sposób na zaoszczędzenie do 41% na pojedynczych odbitkach i stale cieszenie się najlepszymi wspomnieniami.

Dodatkową zaletą pakietu jest to, że umożliwia zamawianie odbitek na raty przez okres 12 miesięcy.

W pierwszej kolejności należy zakupić pakiet zdjęć, który będzie dostępny na Twoim koncie użytkownika. Następnie należy złożyć standardowe zamówienie na zdjęcia. Na etapie składania zamówienia oraz w początkowej fazie zakupu pokazuje się standardowa cena, która po zalogowaniu na Twoje konto użytkownika ulegnie zmianie (zostanie wykorzystany wcześniej zakupiony pakiet zdjęć). W razie trudności, prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Dostępny jest aktualnie format 10

Możesz wybrać proporcje boków klasyczne lub oryginalne.

Pakiet zdjęć możesz zamówić przez stronę online. Po zalogowaniu wybierz wybrany pakiet - liczbę odbitek oraz ich format i kliknij "Zamów". W koszyku zatwierdź zamówienie zapłać. Do Twojego konta zostanie dodana pula zdjęć z wybranego pakietu.

Zaletą pakietu jest to, że umożliwia zamawianie odbitek na raty przez okres 12 miesięcy.

Pakiet 500 lub 1000 zdjęć w niskiej cenie

Wybierz pakiet i drukuj zdjęcia przez 12 miesięcy!

Zbierz zdjęcia i wydrukuj je w pakiecie!

Najpiękniejsze momenty w życiu warto uwieczniać za pomocą wspaniałych fotografii. To niezawodny sposób na to, by zachować wspomnienia z wyjątkowych dni na dłużej w swojej pamięci. Gdy tylko najdzie Cię ochota, możesz wrócić do minionych lat i odświeżyć w głowie dane przeżycia z uśmiechem na ustach. Choć przy nowoczesnej technologii większość galerii z fotografiami mieści się na cyfrowych nośnikach, warto raz na jakiś czas wywołać sobie część z nich i dać im nową, fizyczną formę. Minimalizuje to także ryzyko utraty wszystkich zdjęć na skutek nagłej awarii lub uszkodzenia danego urządzenia.

Zdjęcia w postaci papierowej są nie tylko trwałym sposobem ich przechowywania, ale także niezwykle sentymentalnym elementem, kojarzonym z czasami naszych rodziców czy dziadków. Taka forma fotografii skłania do ich częstego oglądania w pojedynkę lub w gronie najbliższych. Ulubione kadry, wydrukowane na pięknym, błyszczącym papierze fotograficznym zyskują pewien niepodrabialny charakter, którego forma cyfrowa nigdy nie zapewni. Zastanawiasz się nadal, gdzie tanio wywołać zdjęcia? Zrób to razem z nami, korzystając z naszej strony internetowej!

Tanie wywoływanie zdjęć w Rossmannie!

Jeżeli po długich latach tworzenia zdjęć chcesz je wszystkie wywołać w formie odbitek, może okazać się, że z kilkunastu sztuk zdjęć zrobiło się ich kilkaset. Nic dziwnego, w końcu czas płynie, a istotnych wspomnień w życiu stale przybywa. Z nami przekonasz się, że 500, czy nawet 1000 zdjęć do wywołania to żaden problem.

Oferujemy wyjątkowe, korzystne pakiety zdjęć, dzięki którym wywołasz większą ilość odbitek, oszczędzając przy tym aż 40% ceny! Większe ilości zdjęć zasługują na odpowiedni koszt, który nie będzie bardzo przytłaczający dla naszego portfela. Przekonaj się, że wywołanie 500 zdjęć lub wywołanie 1000 zdjęć to nie inwestycja, która pociągnie Twój portfel na dno. Daj się miło zaskoczyć dzięki naszej wyjątkowej ofercie na tanie odbitki zdjęć!

Wysoka jakość wydruku zdjęć

Najważniejszym elementem, który sprawia, że klienci chętnie wybierają nasze duże pakiety zdjęć, jest przede wszystkim ich wysoka jakość oraz odpowiednia cena.

W ramach większych pakietów odbitek, które możesz zamówić na naszej stronie internetowej, możesz wybrać wariant 500 lub 1000 sztuk. Wszystkie fotografie zostaną wydrukowane na wysokiej jakości profesjonalnym papierze fotograficznym od firmy Fujifilm. Zdecyduj pomiędzy wersją błyszczącą standardową lub Premium. Nowoczesne metody druku pozwalają na zapewnienie najwyższej jakości zdjęć, podkreślając ich niezwykłe barwy oraz zapewniając wyraźne detale. Dodatkowo Twoje zdjęcia możesz poddać prostej korekcie dzięki funkcji automatycznej optymalizacji fotografii. Ten szybki zabieg pomaga usunąć błędy w oświetleniu na obrazie, podkreśla kontrast, uwypukla kolory oraz zapewnia ich prawidłowe nasycenie. Jednocześnie dzięki optymalizacji zachowane zostają wyraźne kontury, a sama fotografia nabiera niezwykłego wyrazu, który zachwyci Cię w formie papierowej.

Zdjęcia w klasycznym rozmiarze 10x15 cm

Ciekawą opcją jest także wybór odnośnie formatu Twoich zdjęć. Masz możliwość pozostawienia ich w oryginalnych rozmiarach, dzięki czemu każde zdjęcie będzie nieco różniło się od siebie wielkością. Możesz również postawić na klasyczną formę, jaką jest format 10, czyli zdjęcia 10x15 cm. Przy takiej decyzji Twoje zdjęcia zostaną odpowiednio przycięte do jednakowej wielkości, co pozwoli na ich wygodne przechowywanie oraz przeglądanie.

Bez względu na to, jakie decyzje podejmiesz, papierowe i przede wszystkim tanie odbitki na pewno spełnią wszystkie Twoje wymagania. Modyfikuj zdjęcia wedle swojego uznania i dobieraj rozwiązania idealne dla Ciebie. Przekonaj się, jakie to proste — zamów swój pierwszy pakiet zdjęć w ilości 500 sztuk lub 1000 już dziś!

Szukasz tanich odbitek? W pakiecie wychodzą najtaniej!

Co sprawia, że pakiet zdjęć, w którym zmieścisz od 500 do 1000 odbitek, to doskonała inwestycja? Jego zasadniczą zaletą jest możliwość znacznego zaoszczędzenia. Jeżeli chcesz wywołać więcej zdjęć, decydując się na pakiet odbitek, możesz oszczędzić nawet 40 procent od jednej sztuki. Przy dużym nakładzie zdjęć do wydruku ich cena jest odpowiednio mniejsza, abyś mógł cieszyć się nowym formatem Twoich ulubionych fotografii za stosunkowo niedużą kwotę.

Jeżeli skorzystasz z oferty naszych pakietów, możesz zamówić 500 odbitek w wersji Standard. W przypadku wyboru pakietu w ilości 1000 sztuk, cena za całość to kwota ponad 300 zł. Dzięki naszej stronie internetowej zamówisz najtańsze zdjęcia 10x15 cm w ilościach hurtowych.

Decydując się na wydruk swojej galerii, w której posiadasz tysiące cennych fotografii, opcja zamawiania obrazów w pakietach zbiorczych będzie dla Ciebie najkorzystniejsza! Zamów tanie zdjęcia już dziś!

Wywoływanie zdjęć 500 sztuk

Zdjęcia ze ślubu i wesela, fotografie z ważnych uroczystości rodzinnych, kadry różnych etapów dorastania Twojego dziecka czy cała galeria zdjęć wakacyjnych — teraz nie musisz się martwić o to, jak najlepiej wywołać je na papierze. Bez względu na to, jak duża jest Twoja kolekcja, możesz wykorzystać nasze wyjątkowe pakiety, by zyskać odbitki w przystępnej cenie.

500 zdjęć do wywołania to żaden problem dla naszych specjalistów, którzy na co dzień zajmują się wydrukiem dziesiątek tysięcy fotografii. Wystarczy, że wgrasz swoją kolekcję ulubionych zdjęć do naszego programu i zamówisz swój pierwszy pakiet zdjęć do wywołania. Szybki czas realizacji, zamykający się w dwóch do trzech dniach roboczych, pozwoli Ci szybko cieszyć się swoimi fotografiami w pięknej, klasycznej formie.

Sprawdź, jak w kilku prostych krokach zamówić swój unikalny pakiet 500 zdjęć do wydruku, korzystając ze wszystkich jego walorów!

Masz aż 1000 zdjęć do wywołania? Skorzystaj z naszego pakietu!

Wywoływanie 1000 zdjęć to proces, który wielu osobom jeży włos na głowie. Tak duże ilości fotografii zwykle wiążą się z niezwykle dużym kosztem ich wydruku oraz długim czasem oczekiwania na realizację zamówienia. Wybierając nasz wyjątkowy pakiet na 1000 odbitek, możesz zapomnieć o wszystkich zmartwieniach. Taka ilość zdjęć do wywołania nie stanowi żadnego problemu oraz nie przekłada się na znaczące wydłużenie czasu realizacji zamówienia. Dzięki doskonałej technologii druku oraz sprawnej organizacji pracy możesz cieszyć się swoimi wyjątkowymi zdjęciami w przeciągu dwóch do trzech dni roboczych!

Wykorzystując nasze unikalne pakiety zbiorcze na wydruki zdjęć w ilościach 500 lub 1000 sztuk, możesz wydrukować całą kolekcję ulubionych fotografii, aby zapewnić im trwałość, jaką gwarantuje papier fotograficzny. Jednocześnie nie będzie to dużym obciążeniem dla Twojego portfela, ponieważ 1000 zdjęć w ramach naszego pakietu jest bardzo korzystnym rozwiązaniem!

Tylko kilka kroków dzieli Cię od własnej biblioteczki, pełnej niezwykłych fotografii, gromadzonych przez całe życie. Nadaj wspomnieniom zupełnie nowy wymiar, korzystając z usługi zamawiania pakietów na dużą liczbę odbitek. Wywołaj tanio zdjęcia i ciesz się ich świetną jakością długie lata!

Pakiet zdjęć na 500 lub 1000 sztuk aktywny przez 12 miesięcy!

Stawiając na jeden z naszych wyjątkowych pakietów na odbitki, dajesz sobie niezwykłą swobodę oraz gwarancję najniższej ceny. Możesz wykorzystać cały pakiet za jednym razem, ale bez trudu podzielisz go również na raty!

Jeden pakiet pozostanie aktywny na Twoim koncie przez kolejne 12 miesięcy, a Ty zyskasz wiele czasu na to, by wykorzystać go wedle własnego uznania. Nie musisz już dziś wiedzieć, jakie zdjęcia będziesz chciał uwiecznić na papierze. Daj sobie możliwość zmiany decyzji oraz nieograniczonego wyboru przez cały rok.

Zamawiając pakiet odbitek, możesz zrealizować go przez kolejne miesiące, drukując kolejne fotografie partiami i uzupełniając nimi swoją prywatną kolekcję. Decydując się na jedną z dwóch dostępnych opcji pakietów zdjęć, otrzymujesz od nas gwarancję najniższej ceny jednostkowej.

Po co się ograniczać, kiedy możesz korzystać z życia, a ulubione wspomnienia wywoływać nie bieżąco, gdy tylko chcesz? W ramach jednego pakietu możesz drukować zdjęcia w formacie klasycznym lub oryginalnym. Duża decyzyjność pozwoli Ci zrealizować swoje pragnienia o idealnie wydrukowanych zdjęciach, z których stworzysz wyjątkową dekorację w swoim domu. Sprawdź już dziś, jakie to proste i wywołaj tanio zdjęcia z najlepszych chwil.