CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Zamów dowolne zdjęcia online z rabatem do 20 zł. Sprawdź ofertę >>

Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 83

Zdjęcia Fine Art
Zdjęcia Fine Art
Zdjęcia Fine Art

Zdjęcie Fine Art

Wykorzystaj nowoczesne szablony i nadaj swoim zdjęciom jeszcze więcej klimatu. Dzięki zdjęciom Fine Art Twoje ulubione kadry będą się jeszcze lepiej prezentowały. Dodaj do nich dedykacje lub podpisy i wręcz swoim bliskim w prezencie, który z pewnością sprawi, że na ich twarzach pojawi się uśmiech.

  • dostępne w trzech formatach
  • na papierze kredowym Fine Art
  • szerokie możliwości projektowe: cliparty, ramki, zdobienia
od 23,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Formaty:

  • 13×18 cm
  • 20×20 cm
  • 20×30 cm

Grubość papieru:

  • 305 g/m²

  • Papier kredowy Fine Art

Opcje projektowania:

  • Ramki i czcionki

  • Filtry fotograficzne, układy i projekty

Zdjęcia Fine Art. Wykorzystaj Twoje zdjęcia do dekorowania

Na pewno masz wiele fotografii, które sam uchwyciłeś. Powrót do nich to radosne chwile. Możesz docenić Twoje ulubione kadry i wydrukować je jako Zdjęcia Fine Art. CEWE. Dzięki nim umieścisz Twoje fotografie w centrum uwagi i zapewnisz im elegancką przestrzeń do prezentacji. Tak przygotowane kadry możesz oprawić w ramki i zawiesić je na ścianach. Może ozdobisz nimi korytarz lub sypialnię. Osobiste akcenty w domu sprawiają, że czujesz się w nim dobrze, komfortowo. Pokazujesz, co jest dla Ciebie ważne. Prosta, ale pełna emocji dekoracja.

Charakterystyczne cechy Zdjęć Fine Art

Zdjęcia Fine Art firmy CEWE to produkt najwyższej jakości. Papier, na którym fotografia są drukowane matowy papier Fine Art o gramaturze 305 g/m². Tak wyselekcjonowany materiał sprawia, że zdjęcia fantastycznie się na nim prezentują. Podczas drukowania Zdjęć Fine Art możesz wybierać spośród kompaktowych i większych formatów: 13 x 18 cm, 20 x 20 cm i 20 x 30 cm. Twoje fotografie staną się niepowtarzalnym dziełem. Możesz wykorzystać ciekawe funkcje projektowe:
- Biała przestrzeń - Ramki i układy - Filtry - Możliwość dodania cytatu lub osobistej wiadomości

Spersonalizowane małe dzieła sztuki jako prezent

Zdjęcia Fine Art dają radość. Może wydrukować je dla siebie i cieszyć się ich pięknem lub wykorzystać je jako kreatywny pomysł na prezent dla bliskich osób. Świetnie sprawdzi się jako upominek z okazji urodzin, Dnia Mamy, Dnia Taty, Świąt, czy imienin. Możesz wykorzystać białą przestrzeń na dodanie jeszcze większej ilości spersonalizowanych elementów. Świetnym pomysłem jest dodanie osobistego tekstu. Pobierz program projektowy CEWE Fotoświat i zaprojektuj Twoje zdjęcia jako Zdjęcia Fine Art.