INFORMACJE

Fototrendy i inspiracje

Aranżacja ściany ze wspomnieniami

Zaprezentuj ulubione chwile i stwórz galerię z Twoich CEWE FOTOKSIĄŻEK

Okładka Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI wzbudza emocje, opowiada historię, rozbudza ciekawość na więcej. Pierwsze wrażenie jest ważne. Podróż do Twoich wspomnień rozpoczyna się na pierwszej stronie i prowadzi przez wiele pięknych chwil.

Warto więc pokazać piękno Twojej fotoksiążki i cieszyć się tymi projektami. Dzięki listwie ze zdjęciami możesz w atrakcyjny sposób ułożyć Twoje wspomnienia obok siebie i wykorzystać je jako elementy dekoracyjne w Twoim domu. Aby zrealizować projekt, będziesz potrzebować małych haczyków. Dzięki temu zestawowi sprawisz, że Twoje CEWE FOTOKSIĄŻKI będą prezentować się jak prawdziwe dzieła sztuki.

Użyj haczyków jako stojaka na fotoksiążki

Niektórzy mają na ścianie dyplomy, stopnie naukowe i certyfikaty - Ty możesz zaprezentować Twoją kolekcję wspomnień. Ulubione okładki fotoksiążek, które samodzielnie pięknie zaprojektowałeś w czasie utrwalania najcenniejszych chwil. W salonie, domowym biurze, korytarzu, czy w innym miejscu w mieszkaniu: Twoje fotoksiążki pięknie prezentują się i zwracają uwagę, gdy ułożysz je na listwach i umieścisz wybrane egzemplarze z Twojej kolekcji na haczykach. Szczególnie pięknie wyglądają fotoksiążki z wyjazdów wakacyjnych, ale także fotoksiążki rodzinne i kroniki roczne.

CEWE FOTOKSIĄŻKA jest podtrzymywana w miejscu za pomocą dwóch haczyków, które są przymocowane do listwy na książki.
Potrzebujesz tylko dwóch haczyków, aby zwrócić uwagę na CEWE FOTOKSIĄŻKĘ.

Haczyki podtrzymują fotoksiązki

Czy ten element tworzenia własnej galerii wymaga dużo wysiłku? Wręcz przeciwnie: możesz "odhaczyć" tę kreatywną wskazówkę bardzo szybko - z pozytywnymi odczuciami. Do realizacji potrzebujesz tylko listwy ze zdjęciami, ulubionych fotoksiążek i dwóch haczyków, które je podtrzymają. Upewnij się, że haczyki nie są zaokrąglone ani zbyt wąskie, które zapewniają wystarczająco dużo miejsca, aby umieścić na nich CEWE FOTOKSIĄŻKĘ. Dlatego szczególnie odpowiednie są haki kątowe w neutralnym kolorze.

Listwy ze zdjęciami: najlepiej więcej niż jedna

Jeśli listwa na zdjęcia już wisi na ścianie, po prostu zamocuj haczyki szerszą stroną nad przednią krawędzią. Twoja galeria będzie szczególnie efektowna, jeśli przymocujesz do ściany dwie lub trzy listwy - w zależności od miejsca w Twoich czterech ścianach. Umieść na niej fotoksiążki. Warto pokazać te, które są dla Ciebie szczególnie ważne i przywołują najpiękniejsze wspomnienia.

Różne tytuły fotoksiążek z wycieczek po mieście i dalekich podróży na listwach z obrazkami na ścianie.
Galeria przywołująca marzenia - fotoksiążki z miejskich wycieczek i wakacyjnych wypadów zachwycają i sprawiają, że wnętrze nabiera wyjątkowego charakteru

Faworyci w pierwszym rzędzie

Zwłaszcza w przypadku łączenia kilku listew ze zdjęciami najlepiej jest ustawić przesunięte względem siebie obiekty, aby dodać dynamiki tej dekoracji. Fotoksiążki z poprzednich podróży prezentują się na różnych poziomach i w skrócie pokazują odwiedzone miejsca i zapraszają rozkoszowanie się wspomnieniami. Jednocześnie tworzą przyjemne uczucie bycia w ruchu, nawet jeśli odpoczywasz na sofie. Taka kolekcja wspomnień zwiększa chęć poznania kolejnych zakątków świata i przeżycia ciekawej przygody.

Warto dodać również różne pamiątki z podróży i rośliny. Twoja galeria DIY z dziełami sztuki w postaci CEWE FOTOKSIĄŻEK jest gotowa! Mamy nadzieję, że tworzenie, a później podziwianie jej sprawi Ci wiele przyjemności.


Data publikacji: 26.08.2020 r.

Zapisz się do newslettera
Klikając „ZAPISUJĘ SIĘ” dołączasz do społeczności CEWE. Cieszymy się, że jesteś z nami! Ty decydujesz, jak długo będzie trwała nasza wspólna przygoda.

Dziękujemy

Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail z linkiem potwierdzającym bezpłatną rejestrację.

Sprawdź swoją skrzynkę e-mail i kliknij link.

Przykro nam...

Niestety nie mogliśmy Cię zarejestrować.

Spróbuj ponownie teraz lub w późniejszym terminie.