Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 83

FOTOTRENDY I INSPIRACJE

Wieńce z kwadratowymi zdjęciami

Kreatywne dzieła, które zdobią i przyciągają wzrok

Trend hafciarski wpisuje się w popularny motyw boho. Wieniec hafciarski stał się nowym elementem dekoracyjnym. Połączenie naturalnych materiałów, takich jak drewno i len, w połączeniu z wieńcem ze świeżych, zielonych kwiatów przyciąga wzrok.

Nabiera szczególnie osobistego charakteru, gdy drewniany wieniec przekształci się w ramkę, aby stylowo zaprezentować fotografię ukazujacą zakochanych i szczęśliwych Państwa Młodych lub motyw ślubny - idealny jako prezent, dekoracja na miejsce ślubu lub jako ładne wspomnienie z uroczystości weselnej. Wystarczy kilka prostych kroków.

Materiały, których potrzebujesz:

 • zdjęcie Młodej Pary lub motywu ślubnego wydrukowanego w formacie kwadratowym
 • wianek do haftu
 • lniana tkanina
 • taśma bawełniana lub sznurkowa
 • małe drewniane klipsy
 • nożyce
 • piny
 • igła i nić do haftu
 • gałązki, np. eukaliptusa

Krok 1: Przymocuj sznurek

Nałóż lnianą tkaninę na drewnianę obramowanie i zamocuj odpowiednio sznurek.

Nożyczkami odetnij krótki kawałek sznurka - powinien być trochę dłuższy niż szerokość obręczy. Weź lnianą tkaninę i umieść ją na wewnętrznym pierścieniu wieńca. Umieść sznurek w górnej części okręgu tak, aby końce wystawały lekko w prawo i lewo. Następnie zaciśnij pierścień zewnętrzny od wewnątrz i zamocuj go śrubą blokującą. Upewnij się, że sznurek jest również ściśnięty.

Krok 2: Przymocuj kwadratowe zdjęcia do sznurka

Wybierz ulubione zdjęcia i przymocuj je do sznurka tworząc niepowtarzalną kompozycję.

Wybierz swoje ulubione zdjęcie w formacie kwadratowym od CEWE. Projektując fotografie, skorzystaj także z dostępnych klipartów ze ślubnym motywem. Kwiatowy wzór szczególnie dobrze komponuje się z dzianinowym wieńcem. Weź kwadratowe zdjęcie i przymocuj je do sznurka rozciągniętego w ramie za pomocą drewnianego klipsu. Następnie od wybranej przez siebie rośliny odetnij mniejsze gałązki i przymocuj je szpilkami do lnianej tkaniny w prawym dolnym rogu.

Krok 3: Stwórz wieniec - kwiecistą ozdobę dla zdjęcia

Przymocuj kwiaty do drewnianego obramowania i stwórz wyjątkową kompozycję.

Teraz przyszedł czas na wyjątkowy wieniec z kwiatów. Aby go zrobić, weź gałązki i przypnij je jedna po drugiej wokół kwadratowego zdjęcia na materiale.

Wskazówka: Roślina przylega do materiału jeszcze lepiej, jeśli z grubsza przyszyjesz ją igłą i nicią do haftu. Nie zamykaj koła całkowicie, ale pozostaw około jednej trzeciej wolnej - dzięki temu projekt będzie wyglądał trochę luźniej.

Zapisz się do newslettera
 • zyskaj kupon o wartości -10% na fotoprodukty CEWE
 • bądź na bieżąco z ofertą, trendami oraz inspiracjami fotograficznymi
 • odbierz darmową e-prenumeratę magazynu CEWE Fotoinspiracje
Klikając „ZAPISUJĘ SIĘ” dołączasz do społeczności CEWE. Cieszymy się, że jesteś z nami! Ty decydujesz, jak długo będzie trwała nasza wspólna przygoda.

Dziękujemy

Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail z linkiem potwierdzającym bezpłatną rejestrację.

Sprawdź swoją skrzynkę e-mail i kliknij link.

Przykro nam...

Niestety nie mogliśmy Cię zarejestrować.

Spróbuj ponownie teraz lub w późniejszym terminie.