Info
Obsługa klienta
+48 77 406-31-83

Kronika Rodzinna

Poznaj nasz bestsellerowy Duży format, który jest idealny do utrwalenia najpiękniejszych chwil z rodziną.

Stwórz Twoją CEWE FOTOKSIĄŻKĘ w formie Kroniki Rodzinnej

Możesz stworzyć Twoją fotoksiążkę rodzinną i przeżyć wszystkie wspólne chwile po raz kolejny. Warto wybrać Duży format lub rozmiar XL, by z łatwością i przyjemnością wracać do wspomnień. To również piękny prezent dla bliskich.

Kreatywne wskazówki - możesz stworzyć wyjątkową, pełną emocji fotoksiążkę w formie Kroniki Rodzinnej

Chciałbyś, żeby Twoja rodzinna CEWE FOTOKSIĄŻKA była oryginalna? Chętnie pokażemy Ci kilka możliwości, które pomogą uruchomić Twoją kreatywność.
Możliwość uszlachetnienia

Twoja rodzinna fotoksiążka będzie jeszcze bardziej elegancka, jeśli zdecydujesz się skorzystać z możliwości uszlachetnienia w kolorze złotym, srebrnym lub lakierem dekoracyjnym. To mały szykowny akcent, który zrobi różnicę.

Dekorowanie Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI z użyciem clipartów

Kolorowe clipart! Możesz udekorować Twoją CEWE FOTOKSIĄŻKĘ wieloma elementami graficznymi dostępnymi w naszym programie projektowym. Na pewno znajdziesz coś dla siebie na każdą okazję - przyjęcie, urodziny, kwiaty, balony, serduszka i wiele innych.

Możliwość wstawiania filmów

Może masz rodzinne filmy, które chciałbyś umieścić w Twoim projekcie? Możesz dodać je do Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI. Aby później obejrzeć wideo w czasie oglądania Kroniki Rodzinnej, wystarczy zeskanować kod QR wygenerowany przez program projektowy i obejrzyj wideo bezpośrednio z Twojego smartfona!

Możliwość zmiany układu

Możesz zmieniać Twoje układy. Warto wykorzystać tę funkcje. Zwłaszcza jeśli masz tysiące zdjęć Twoich dzieci, kuzynów lub fotografii z rodzinnych spotkań? Możesz odkryć w programie projektowym dużą liczbę układów, które ułatwiają projektowanie. To szybkie i łatwe! Możesz także tworzyć własne kompozycje i zapisywać je w celu łatwego wyszukiwania.

Spersonalizowane fotoprodukty dla całej rodziny!

Warto ożywić Twoje rodzinne wspomnienia i wydrukować je w zachwycającej formie. Może zdecydujesz się zaprojektować wyjątkowy fotoprezent lub fotoobraz?

Możesz wybrać jedną z następujących metod zamawiania

Możesz zapisywać i edytować swoje projekty w dowolnym momencie

Aplikacja mobilna CEWE Fotoświat

  • Projektowanie zawsze i gdziekolwiek jesteś
  • Szybka i łatwa instalacja aplikacji
  • Długo przechowywane projekty
Polecamy

Bezpłatny program CEWE Fotoświat

  • Tysiące szablonów, clipartów i ramek
  • Możliwość projektowania w trybie offline
  • Intuicyjne i proste projektowanie

Zamów Online

  • Szybkie projektowanie w przeglądarce
  • Nie wymaga instalacji
  • Projekt będzie zapisany przez 6 miesięcy

Kronika Rodzinna - zachowaj wszystkie Wasze wspólne wspomnienia

Duży format pozwala pięknie wyeksponować rodzinne wspomnienia

Wybierz spośród różnych praktycznych formatów Możesz stworzyć spersonalizowaną rodzinną CEWE FOTOKSIĄŻKĘ, którą zaprojektujesz według własnego pomysłu. Warto wykorzystać jeden z naszych formatów. Szczególnie polecamy Duży, Duży panoramiczny i kwadratowy. Wybierając je, możesz wypełnić aż 178 stron.
Fotoksiążki z Twoimi ulubionymi zdjęciami są świetnym sposobem na ponowne przeżycie wspomnień, a jednocześnie są pięknymi pomysłami na prezent. Format Duża panorama jest idealny do zdjęć krajobrazowych, podczas gdy format kwadratowy dostosowuje się do wszystkich rozmiarów zdjęć.

Kreatywne wskazówki, jak spersonalizować Twoją rodzinną fotoksiążkę W CEWE zapewniamy wiele kreatywnych wskazówek, dzięki którym możesz dowolnie spersonalizować Twoją rodzinną fotoksiążkę. Szukasz pomysłów? Świetnym sposobem, by oddać trochę elegancji do Twojego projektu jest wykorzystanie opcji uszlachetnienia. Możesz wzbogacić projekt również clipartami. W naszej bazie znajduje się wiele wzorów, które pięknie będą komponować się z Twoim pomysłem. Warto zajrzeć do takich kategorii jak: impreza, urodziny, kwiaty, zwierzęta...

Zaskocz Twoją rodzinę i bliskich spersonalizowanymi projektami

A może chciałbyś podarować bliskiej osobie wyjątkowy prezent? Możesz eksperymentować z różnymi układami. W czasie projektowania w naszym programie będziesz mieć do wyboru wiele wstępnie zaprojektowanych układów, ale możesz także stworzyć własne kompozycje. Zapisz je, aby wrócić do nich później i uzupełnić fotoksiążkę. Kolejna świetna funkcja, to możliwość dodawania filmów do fotoksiążek. Możesz je później oglądać, skanując kod QR wygenerowany przez program CEWE Fotoświat, wideo jest uruchamiane bezpośrednio na smartfonie.