CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Sprawdź terminy z gwarancją przedświątecznej dostawy, aby zdążyć z prezentem na Święta

Status zamówienia
Info
Obsługa Klienta
+48 77 406-31-83
CEWE FOTOOBRAZY

Fotoobrazy

Aranżacja wnętrza z Twoimi zdjęciami w roli głównej. Wypełnij dom miłością i wspomnieniami. Już od 35 zł!

Zaprojektuj własny
Dco fotoobraz na płótnie slider

Fotoobraz na płótnie

Twoje ulubione zdjęcie jako elegancka dekoracja w mieszkaniu.

Do produktu
Dco fotoobraz na płótnie slider

hexxas

Modne sześciokątne płytki z Twoimi fotografiami.

Do produktu
Dco fotoobraz na płótnie slider

Plakat Premium w ramce

Udekoruj swój salon zdjęciem w stylowej ramce.

Do produktu
dco plakat premium 05 slider

Alu-dibond

Zaprojektuj unikalny Fotoobraz pełen szczególnych chwil z zeszłego roku.

Do produktu

Zdjęcie na drewnie

Nadaj swoim wspomnieniom naturalny klimat i rustykalny wygląd.

Do produktu

Bestsellery oraz Nowości

Ulubione produkty naszych Klientów

Twoje zdjęcie w dużym formacie

Możesz postawić na fotoobraz, obraz w ramie lub plakat
Szeroki wybór materiałów
Wiele rodzajów ramek
Indywidualne formaty na życzenie

Poznaj CEWE Fotoobrazy

Ciekawe możliwości aranżacyjne

Poznaj ciekawe sposoby na prezentację Twoich zdjęć

Jak chciałbyś zaprojektować swój fotoobraz ?

Możesz zapisywać i edytować swoje projekty w dowolnym momencie

Aplikacja mobilna CEWE Fotoświat

 • Projektowanie zawsze i gdziekolwiek jesteś
 • Szybka i łatwa instalacja aplikacji
 • Długo przechowywane projekty
Polecamy

Bezpłatny program CEWE Fotoświat

 • Tysiące szablonów, clipartów i ramek
 • Możliwość projektowania w trybie offline
 • Intuicyjne i proste projektowanie

Zamów Online

 • Szybkie projektowanie w przeglądarce
 • Nie wymaga instalacji
 • Projekt będzie zapisany przez 6 miesięcy

Popularne pytania naszych Klientów dotyczące fotoobrazów

Fotoobrazy i plakaty zyskują na znaczeniu dzięki dużym formatom. W przypadku druku ściennego masz do wyboru materiały, za pomocą których można uzyskać bardzo różne efekty. Oprócz podstawowych opcji selekcji, takich jak format, ramka czy materiał, istnieją inne możliwości stworzenia niepowtarzalnego fotooobrazu. Na przykład kolaże, obrazy wieloczęściowe lub plakaty XXL nie stanowią problemu i można je zamówić bezpośrednio za pomocą oprogramowania CEWE FOTOŚWIAT.

Tutaj znajdziesz dalsze informacje o produktach, ramkach oraz uchwytów ściennych.

Samodzielnie projektowane fotoobrazy idealnie nadają się do zagospodarowania wolnych przestrzeni na ścianach. Niezależnie od tego, czy chodzi o zdjęcia z ostatnich letnich wakacji, pierwsze zdjęcia Twojego dziecka, czy zdjęcie Twojego zwierzaka: po prostu wybierz odpowiednie zdjęcie i uwieść je na fotoobrazie.

Trudno ci zdecydować się na najodpowiedniejszy motyw?

Przykłady naszych Klientów dostarczają Ci wielu inspiracji.

Przy wyborze zdjęcia należy wziąć pod uwagę lokalizację, gdzie zostanie zawieszony. Najlepiej jak kolory obrazu zharmonizują się z kolorami ściany i mebli. Twój dom zyska osobowość dzięki osobistym i niepowtarzalnym kadrom.

Po znalezieniu odpowiedniego motywu możesz samodzielnie zaprojektować swój fotoobraz i zamówić go w CEWE prosto ze swojego salonu.

Używając naszych systemów mocowania, możesz być pewien, że Twoje obrazy, bezpiecznie zawisną na ścianie. W naszej ofercie proponujemy różne formy mocowania.

Mocowanie zaciskowe

Składa się z 4 ozdobnych uchwytów ściennych, którymi przymocujesz swój obraz na ścianie bez konieczności wiercenia w produkcie otworów. Odległość obrazu od ściany wynosi ok. 20 mm. System jest dostępny dla zdjęć na Alu-Dibond, Szkle akrylowym, Gallery Print, oraz dla Pianki utwardzanej.

Mocowanie na wkręty

Obraz jest mocowany czterema ozdobnymi śrubami, które przechodzą na przód obrazu. Odległość obrazu od ściany wynosi ok 20 mm. System jest dostępny dla zdjęć na Alu-Dibon, Szkle akrylowym (druk bezpośredni), Gallery Print, oraz dla Płyty z pianki.

Mocowanie aluminiowe szynowe

Klasyczny system mocowania, polegający na przyklejeniu aluminiowych profili w tylnej części obrazu. Odległość od ściany wynosi 10 mm. System dostępny dla zdjęć na Alu-Dibon, Gallery Print, oraz dla Płyty z pianki. Do obrazów Gallery Print, aluminiowy system mocowania, jest dodawany bezpłatnie.

Mocowanie na haczyk

To przyklejone 2 blachy lustrzane z tyłu obrazu. Ten system mocowania jest idealny dla mniejszych formatów. System dostępny dla zdjęć na Alu-Dibon, Gallery Print, oraz dla Płyty z pianki.

Dostępny jest aktualnie format 10

Możesz wybrać proporcje boków klasyczne lub oryginalne.

TOP 55

Jeśli po zamieszczeniu wybranego ujęcia stwierdzisz, że chcesz zmienić produkt na inny, skorzystaj z opcji „wróć” i dokonaj ponownego wyboru materiału.

W przypadku niektórych produktów istnieje możliwość wybrania dowolnego, niestandardowego wymiaru do max. 100cm x150cm. Konfigurując zamówienie, w sekcji „Format” wybierz „Format na życzenie” i wpisz odpowiednie wartości.

Opcja dostępna jest dla Gallery Print, szkła akrylowego, Allu-dibond oraz pianki PCV.

 • Plakaty: 3-5 dni roboczych
 • Kolaż: 4-6 dni roboczych
 • Fotoobrazy: 5-7 dni roboczych
 • Plakaty na szklem akrylowym: 4-6 dni roboczych
 • Fotoplakaty na płycie alu-dibond: 4-6 dni roboczych

Czas wysyłki w przypadku usług pocztowych i kurierskich może się różnić. Niestety nie mamy na to wpływu.

Pakiet zdjęć pozwala zaoszczędzić na odbitkach zdjęć. Możesz wybierać spośród kilku rozmiarów i naświetlać odbitki w pakietach po 500 lub 1000 odbitek. Świetny sposób na zaoszczędzenie do 41% na pojedynczych odbitkach i stale cieszenie się najlepszymi wspomnieniami.

Dodatkową zaletą pakietu jest to, że umożliwia zamawianie odbitek na raty przez okres 12 miesięcy.

Odpowiedni System mocowań należy dobrać w zależności od zamawianego produktu oraz Formatu. Nie wszystkie mocowania możemy zastosować do wszystkich fotoobrazów. Informację o dostępnych możliwościach znajdziesz na naszej stronie internetowej, bezpośrednio pod opisem danego produktu oraz podczas konfigurowania zamówienia.

Pakiet zdjęć możesz zamówić przez stronę online. Po zalogowaniu wybierz wybrany pakiet - liczbę odbitek oraz ich format i kliknij "Zamów". W koszyku zatwierdź zamówienie zapłać. Do Twojego konta zostanie dodana pula zdjęć z wybranego pakietu.

Zaletą pakietu jest to, że umożliwia zamawianie odbitek na raty przez okres 12 miesięcy.

Jeśli po zamieszczeniu wybranego ujęcia stwierdzisz, że chcesz zmienić format obrazu, skorzystaj z opcji „wróć” i dokonaj ponownego wyboru formatu.

W naszym edytorze on-line, podczas wyboru produktu możesz przesłać wybrane zdjęcie korzystając z opcji „wybierz zdjęcie” - system pomorze ci wybrać odpowiedni Format. Jeśli wybierzesz zbyt duży format w stosunku do zamieszczonego pliku, pokaże się ostrzeżenie o zbyt niskiej rozdzielczości.

W programie Fotoświat, po wstawieniu pliku w pole zdjęciowe, skorzystaj z opcji „Edycja” ➞ „Jakość”. Jakość wydruku będzie oceniona za pomocą emotikony.

CEWE Footoobrazy?

Fotoobrazy to połączenie zdjęcia z formą obrazu. Nowoczesne dzieło sztuki według Twojego pomysłu, spersonalizowana dekoracja ścienna, którą dopasujesz do każdego pomieszczenia i... do każdej osoby. Bo przecież fotoobraz może być idealnym prezentem np. na parapetówkę lub jakiekolwiek święto. czy jubileusz.

By stworzyć Fotoobraz wystarczy wybrać Twoje ulubione zdjęcie, które przywołuje piękne wspomnienia i wybrać jedną z możliwości projektowych. Tylko kilka kliknięć i Twój fotobraz będzie gotowy do wykonania.

Twoja domowa galeria ulubionych zdjęć

Przyjemnie jest wręczać komuś obraz stworzony z prawdziwych wspomnień. Odświeżone zdjęcie ślubne dla rodziców (z ich ślubu), urocze buzie wnuków dla dziadków, ukochany kot czy pies dla fana czworonogów.

Jednak równie estetyczną ozdobą może też być krajobraz czy uchwycona w czasie wyjazdu architektura. Wystarczy, że wybierzesz Twoje ulubione zdjęcie i dopasujesz je do Twojej aranżacji w domu.

Świetnie wyglądają te utrzymane w jednej stylistyce lub jednej tonacji kolorystycznej. Elegancji i szyku każdemu wnętrzu dodają również czarno-białe zdjęcia.

CEWE Fotoobraz to zdjęcie wydrukowane na...

...drewnie, na piance PCV, na płycie Alu-Dibond, na szkle akrylowym czy też, niczym klasyczny obraz, na płótnie. Prócz zróżnicowanej powierzchni, na jakiej może widnieć wskazana przez Ciebie fotografia, możesz wybierać też spośród różnych formatów. Dobranie wielkości fotoobrazu do pomieszczenia nie sprawi więc trudności. Możesz też zamówić u nas fotoplakaty na wysokiej jakości papierze fotograficznym - wśród nich również opcja samoprzylepna.

Jeśli chcesz sięgać po najnowsze trendy, spróbuj też opcji fotoobrazu wieloczęściowego. Możesz podzielić swoje zdjęcie na kilka części i zawiesić je niedaleko od siebie, aby tworzyły spójną całość. Z drugiej strony, możesz też opowiedzieć jedno wspomnienie większą ilością ujęć.

To Twój pomysł na dekorację i Twoja decyzja.