Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 83
Używaj stylów do swoich projektów

W 5 krokach: Style

Jeśli użyjesz stylów w swojej fotoksiążce na samym początku procesu projektowania, szybko i łatwo osiągniesz zadowalający rezultat. Style to gotowe strony w programie CEWE FOTOŚWIAT, które łączą tła z ramkami i klipartami. Podkreślają one temat lub okazję powstania Twojej fotoksiążki i zapewniają spójność całego projektu. Oczywiście masz możliwość dostosowania wszystkich elementów wzornictwa do swojego indywidualnego gustu.

Oto jak to działa:

Kliknij na "Style" w menu projektowania umieszczonym po lewej stronie oprogramowania CEWE FOTOŚWIAT. W obszarze wyboru pojawiają się teraz różne szablony. Jeśli Twoja fotoksiążka ma konkretny temat lub okazję możesz ograniczyć wybór stylów za pomocą menu rozwijanego i wybrać idealną dla siebie kategorię. Jeśli wolisz przeglądać wszystkie style, po prostu wybierz pozycję "Pokaż wszystko...". Styl można zastosować, przeciągając go z obszaru wyboru na fotoksiążkę, trzymając wciśnięty przycisk myszy. Tło można zastosować do okładki, wybranej strony lub całej książki.

Możesz zmieniać wszystkie style i dodawać je według własnego uznania. Na przykład w obszarze „Clipart” automatycznie proponowane są elementy projektu pasujące do motywu wybranego stylu. Te kliparty można po prostu przeciągnąć do żądanej pozycji i powiększyć, zmniejszyć lub obrócić za pomocą uchwytów. W ten sam sposób można również wymieniać tła, maski i ramki.

Oprócz stylów z oprogramowania CEWE FOTOŚWIAT inne szablony na różne tematy i okazje są dostępne online. W tym celu należy kliknąć na przycisk "Więcej…", wybrać żądane style, a następnie przejść do opcji "Zainstaluj wybrane" i "Zamknij". W ciągu kilku sekund nowe szablony znajdą się w programie projektowym.