Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 83
Kobieta trzyma w ramionach wiele fotoksiążek

CEWE FOTOKSIĄŻKA jako Kronika na roczek dziecka

Od kiedy maluszek pojawił się w Waszym życiu, wszystko się zmieniło, a czas biegnie zdecydowanie szybciej. Z okazji pierwszych urodzin Waszej pociechy warto przypomnieć sobie wszystkie wyjątkowe momenty. Wrócić do pierwszego: wspólnego dnia w domu, spaceru, uśmiechu, ząbka i wielu innych ważnych wydarzeń, które sprawiły, że te 12 miesięcy razem były niesamowicie wyjątkowe. Na pewno wiele z nich masz utrwalone na zdjęciach. Pomyśl, jak wspaniale byłoby umieścić je w CEWE FOTOKSIĄŻCE i cieszyć się tą bezcenną pamiątką w formie Kroniki na roczek.

CEWE FOTOKSIĄŻKA jako Kronika na roczek dziecka

Chwile spędzone razem z maluszkiem są bezcenne. Dziecko codziennie sprawia, że na Twojej twarzy pojawia się uśmiech. Jego nowa mina, słowa, które próbuje wypowiedzieć, wspólna zabawa, raczkowanie dają Ci wiele radości. Często w takich chwilach po prostu bierzesz aparat lub smartfon i utrwalasz te momenty. W ciągu pierwszego roku waszej wspólnej podróży wydarzyło się tak wiele. Maluch nauczył się wypowiadać pierwsze słowa, siedzieć, raczkować, śmiać i stawiać pierwsze kroki. To wzruszający czas, dlatego warto to utrwalić w CEWE FOTOKSIĄŻCE i stworzyć Kronikę na roczek dziecka. Wszystkie te wyjątkowe momenty w jednym miejscu. To bezcenna pamiątka, dzięki której przypomnisz sobie, jak Twoje dziecko słodko wyglądało, gdy spało lub jak mała była jego rączka w pierwszym miesiącu. Dzięki fotoksiążce będziesz mógł również pochwalić się, jak szybko rośnie ten maluch, a w przyszłości pokazać Twojej pociesze, jak wyglądał pierwszy rok jej życia.

CEWE FOTOKSIĄŻKĘ możesz zaprojektować dokładnie tak, jak chcesz. Do dyspozycji masz wiele szablonów, clipartów, które pomogą podkreślić charakter maluszka lub zdjęć. Jeśli w Twojej domowej kolekcji fotograficznej przeważają portrety pociechy, wybierz format pionowy. Jeśli chcesz w takiej CEWE FOTOKSIĄŻĆE umieścić np. głównie zdjęcia z krewnymi, zdjęcie stópek, które mają orientację poziomą, to najlepiej wyeksponujesz je w formacie panoramicznym.

Jak stworzyć CEWE FOTOKSIĄŻKĘ na roczek dziecka?

Kronika na roczek dziecka to piękna pamiątka, dzięki której Twój maluch i Twoi bliscy, a także Ty będziecie mogli przypomnieć sobie ten ciekawy okres. Oprócz zdjęć możesz dodać opisy zdjęć, daty, imiona krewnych, czy przyjaciół, a także pierwsze wypowiedziane przez dziecko słowa. Warto wpisać dzień, miesiąc i rok pierwszego: spaceru, dnia w domu, wizyty u Dziadków. A może chciałbyś umieścić zdjęcie maluszka w serduszku? To jeszcze bardziej podkreśli urok. Możesz to zrobić, dzięki maskom. Tworzenie fotoksiążki jest niezwykle proste. Wystarczy skorzystać z kreatora online lub programu projektowego CEWE.

CEWE FOTOKSIĄŻKA dla dziecka

Jeżeli chciałbyś podarować fotoksiążkę Twojemu dziecku, by mogło lepiej poznawać świat i bliskich, to możesz podarować mu CEWE FOTOKSIĄŻKA – Kids. Jest ona w 100% bezpieczna dla najmłodszych, ze względu na materiały użyty w czasie jej produkcji, które wielokrotnie były testowane i sprawdzane. Możesz nam zaufać. CEWE FOTOKSIĄŻKA Kids może stać się historią, którą maluszek poznaje lepiej każdego dnia. Warto umieścić w niej podpisy: Mama, Tata, Babcia, by łatwiej byłoby mu się uczyć i zapamiętywać wyrazy. Przy okazji oglądania fotoksiążki możesz opowiadać dziecku o Waszej rodzinie lub wymyślać bajki, której bohaterami są Wasi bliscy.

Świętowanie pierwszych urodzin z Dziadkami

Pierwsze urodziny, to nie tylko ważne wydarzenie dla Rodziców maluszka, ale także dla Dziadków. To właśnie oni uwielbiają odwiedzać ich wnuka, a także bawić się z nim i rozpieszczać. Na roczek maluszka warto podarować im Fotokalendarz ze zdjęciami dziecka. Świetnym pomysłem jest wybranie 12 fotografii z 12 różnych miesięcy, by pokazać, jak maluch się rozwijał. A może chcesz ułożyć je chronologicznie? Taki prezent dostarczy wielu wzruszeń i radości. Dziadkowie będą mogli z dumą powiesić kalendarz w salonie i z uśmiechem przyglądać się fotografiom wnuczka i wspominać wspólnie spędzony czas. Pamiętaj, że projektując kalendarz, możesz wybrać dowolny miesiąc początkowy.

Fotoprezenty na pierwsze urodziny dziecka idealne jako dekoracja w pokoju

Pierwszych dwanaście miesięcy życia maluszka minęło błyskawicznie, tyle się działo, że w dniu urodzin warto po prostu na chwilę się zatrzymać i celebrować ten moment. Możesz podarować Twojemu dziecku piękne prezenty, które sprawią radość i pozwolą na świetną wspólną zabawę.

Twój maluszek uwielbia maskotki? Świetnym pomysłem jest wykorzystanie wspólnego zdjęcia i umieszczenie go na spersonalizowanym pluszaku. To piękny prezent. Wyobraź sobie, jak Twoje dziecko zasypia z tą zabawką. Słodki widok, prawda? Możesz stworzyć taką przytulankę razem z nami.

Śpiący maluch to uroczy obrazek, który rozczula Cię od pierwszych chwil razem. Dziecko wygląda wtedy tak niewinnie. Z okazji pierwszych urodzin możesz podarować dziecku poduszkę z Waszym zdjęciem. By sen był dla niego jeszcze przyjemniejszy, a zasypianie łatwiejsze. Możesz wybrać Waszą wspólną fotografię lub portret maluszka. Dzięki temu będzie czuł się bezpieczniej.

Udanego świętowania pierwszych urodzin!