Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 83
CEWE kalendarz z czarno-białymi zdjęciami oraz kalendariami z kolorowymi gradientami.

Zaprojektuj swój kreatywny fotokalendarz z kolorowymi akcentami

Fotokalendarz to absolutny klasyk wśród prezentów świątecznych. Zaprojektowany z Twoich własnych zdjęć będzie przykuwał wzrok i przywoływał piękne wspomnienia przez cały rok.

Przygotowaliśmy kreatywną wskazówkę przy projektowaniu CEWE Fotokalendarza: mieszaj czarno-białe zdjęcia z kolorowymi kalendariami. W jaki sposób? Po prostu wykorzystaj nasze szablony fotokalendarzy: nie tylko umożliwiają one szybki, jednolity projekt, ale wybrane projekty można dostosować za pomocą 60 różnych kolorów w programie CEWE Fotoświat.

Jeden motyw kolorystyczny dla wszystkich kartek

CEWE Fotokalendarze z czarno-białymi zdjęciami, tutaj zestawione z kalendariami w przytłumionym pastelowym błękicie.
Każda tonacja kolorystyczna pasuje do czarno-białych zdjęć.

Najłatwiejsza opcja: wybierz swój ulubiony kolor dla wszystkich dwunastu kartek kalendarza! Obejmuje on każdą kartkę kalendarza i tworzy harmonijny wygląd. Dzięki stonowanemu pastelowemu odcieniu wpisujesz się w trendy i zyskujesz ładny kontrast ze swoimi fotografiami. Najlepsza wiadomość: każdy odcień koloru pasuje do czarno-białych zdjęć!

Wprowadź do projektu różne kolory

CEWE Fotokalendarze z czarno-białymi zdjęciami, kalendaria drukowane są w różnych kolorach.
CEWE Fotokalendarze z czarno-białymi zdjęciami, kalendaria drukowane są w różnych kolorach.

Jeśli chcesz, aby w fotokalendarzu znalazło się wiele Twoich ulubionych odcieni, możesz stworzyć taki projekt wykorzystując te kolory, które wywołują u Ciebie najlepszy nastrój. Bezpłatny program projektowy CEWE Fotoświat. daje możliwość wyboru indywidualnego koloru dla każdej kartki kalendarza i ma gotowych 60 różnych odcieni.

Co powiesz na przykład o chłodnych odcieniach niebieskiego na zimowe miesiące i ciepłe odcienie pomarańczy oraz czerwieni latem? Alternatywnie możesz podkreślić nastrój swoich zdjęć kolorem. Zdjęcia wykonane nad morzem lub na plaży wyglądają szczególnie pięknie w połączeniu z morskimi tonami, takimi jak turkus czy błękit.

Wykorzystaj kolorowe tła

CEWE Fotokalendarz z czarno-białymi zdjęciami oraz kalendarze z kolorowymi przejściami.
Gradienty kolorów przyciągają wzrok w Twoim CEWE Fotokalendarzu.

Możesz umieścić jeszcze więcej akcentów za pomocą kolorowego tła. Aby cieszyć się udanym projektem, po prostu pozostań w jednej gamie kolorów. Poprzez kolejne kartki kalendarza możesz stworzyć imponujące przejście kolorystyczne, które jest natychmiast zauważalne. Jeśli na przykład ściany w domu są pomalowane w odcieniu morelowym, pasują do nich niuanse z tego samego ciepłego świata kolorów, takie jak żółte i czerwone odcienie.

Więcej niż tylko zdjęcia

Szukasz kreatywnego pomysłu na projekt? Chcesz uwiecznić Twoje wspaniałe wspomnienia? Zainspiruj się naszymi kreatywnymi wskazówkami i uwolnij wyobraźnię.