Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 83

Kilka białych pudełek na chusteczki, ozdobionych fotonaklejkami ze zdjęciem pary.

Kreatywne wskazówki ślubne

Pudełko na chusteczki ze zdjęciem - idealna dekoracja na ten pełen emocji dzień

Ten magiczny moment, kiedy słyszymy pierwsze dźwięki muzyki, drzwi się otwierają, a panna młoda w zachwycającej kreacji zmierza w stronę swojego przyszłego męża. Pięknie. Właśnie ta chwila jest wyjątkowo wzruszająca dla najbliższej rodziny, a także bliskich przyjaciół. To także czas, kiedy mogą pojawić się u nich łzy szczęścia. Nie każdy gość jednak ma pod ręką chusteczkę. Dzięki zaprojektowanemu przez Was pudełku na chusteczki jesteście optymalnie przygotowani na te emocjonujące chwile na Waszym ślubie - a jednocześnie unikacie zamieszania związanego z odgłosem otwierania przez gości plastikowego opakowania chusteczek jednorazowych. Piękne, praktyczne i spersonalizowane rozwiązanie.

Potrzebujesz:

  • Fotonaklejek - minifotek
  • Kartonu (A4, gramatura ok. 120 g/m2)
  • Wzoru - podkładu do wycinania na składane pudełko
  • Solidnej, wąskiej wstążki prezentowej
  • Nożyczek
  • Chusteczek
  • Ołówka

Krok 1: wybierz ulubione romantyczne zdjęcie

Kilka białych pudełek na chusteczki ozdobionych fotonaklejkami jest ułożonych jedno nad drugim.
Zdecydujcie się na kilka zdjęć, które oboje lubicie.

W pierwszym kroku należy zająć się wyborem Waszego ulubionego zdjęcia. Zdecydujcie się na fotografię, która pokazuje Was w romantycznej chwili. Wystarczy kilka kliknięć, aby wykadrować ujęcie i ewentualnie dodać krótki tekst w programie CEWE Fotoświat lub w kreatorze online.

Krok 2: przygotuj wzorzec do wycinania pudełka

Materiały do majsterkowania leżą na drewnianym stole. Wzór narysowany jest na białym kartonie.
Narysuj wzór na białym kartonie.

Teraz czas na majsterkowanie! Oprócz fotonaklejek potrzebujesz nożyczek, chusteczek do nosa, wstążki prezentowej, białego kartonu (brystolu) A4 i ołówka. Pobierz wzorzec do wycinania i wydrukuj go na papierze A4 w żądanej liczbie.

Krok 3: wytnij z kartonu i złóż pudełko

Dłonie tną nożyczkami biały karton wzdłuż linii cięcia.
Przetnij karton wzdłuż narysowanych linii.

Teraz ostrożnie wytnij narysowany kształt nożyczkami, zawsze wzdłuż grubszych linii. Proszę zignorować cienkie linie: posłużą one jako przewodnik w następnym kroku do złożenia pudełka na chusteczki. Składanie i spinanie przebiega niemal intuicyjnie - i to bez użycia dodatkowego kleju.

Krok 4: napełnij i udekoruj pudełko

Dłonie składają białe chusteczki.
Złóż chusteczki i napełnij nimi pudełko.

Pudełko jest gotowe. Teraz wystarczy je ozdobić i napełnić. Do dekoracji polecamy solidną, ale wąską wstążkę prezentową. Wygląda to elegancko i jednocześnie pozostaje subtelne. Możesz dopasować kolor do innych dekoracji ślubnych. Owiń dwukrotnie wstążkę wokół pustego pudełka i zabezpiecz ją małym, ciasnym węzłem. W razie potrzeby można również przymocować je taśmą samoprzylepną, aby się nie ślizgał. Teraz weź dwie lub trzy chusteczki do nosa lub chusteczki do twarzy, połóż je na siebie, zgarnij je lekko na środku i włóż do pudełka. Następnie zamknij pokrywkę i ułóż chusteczki tak, by ostatnia wystawała z otworu.

Krok 5: Naklej osobiste fotonaklejki

Dłonie naklejają fotonaklejki z motywem pary na pudełku chusteczek.
Naklej fotonaklejki na jednym boku pudełka na chusteczki.

Teraz brakuje tylko Twojej osobistej fotonaklejki, minifotki. Po prostu umocuj zdjęcie z przodu pudełka na chusteczki. Skończone!

Od wskazówek projektowych po program projektowy

W ten sposób Twoje wspomnienia stają się namacalne