CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Zamów dowolne zdjęcia online z rabatem do 20 zł. Sprawdź ofertę >>

Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 83

Zdjęcie Retro
Zdjęcia Retro
Zdjęcia Retro
Zdjęcia Retro

Zdjęcia retro

Stwórz klimatyczne dekoracje wykorzystując zdjęcia w stylu retro, które zachwycą wszystkich gości. Wybierz swoje ulubione chwile - zabawę z dziećmi, z psem, rodzinny piknik czy city-break z przyjaciółmi i przelej je na papier, aby cieszyć się nimi jeszcze bardziej, a przy okazji nadać swojemu wnętrzu niepowtarzalnego charakteru.

  • dostępne w zestawie: 16, 24 i 32 sztuk
  • z eleganckim pudełkiem do przechowywania
  • szerokie możliwości projektowe: cliparty, ramki, zdobienia
od 69,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Format:

  • Wymiary zewnętrzne: 10,2×12,7 cm

  • Obszar obrazu: 9×9 cm

Grubość papieru:

  • Papier 300 g/m²

Zestaw i akcesoria:

  • 16, 24 i 32 sztuki wraz z pudełkiem do przechowywania

Zdjęcia retro dostępne również w Rossmann!

Piękne, unikalne, po prostu wyjątkowe - już teraz wywołaj własne retro fotografie!

Wywołaj swoje ulubione zdjęcia jako retro fotografie!

W czasach, gdy większość zdjęć przechowujemy w formie cyfrowej, wywoływanie ulubionych fotografii stało się sposobem na ich urozmaicenie oraz nadanie im zupełnie nowej formy. Przy obecnych technologiach nie musisz już wywoływać wszystkich stworzonych przez siebie obrazów, aby móc je oglądać.

Dziś fotografie mogą być bez trudu przechowywane na dyskach, w komputerach czy telefonach. Aby móc wrócić do wspomnień w nich zawartych nie jest konieczne wyciąganie dużych albumów czy pudełek zapełnionych odbitkami. Wygoda, jaką daje nam cyfryzacja, zapewnia nieograniczony dostęp do galerii zdjęć w ramach jednego urządzenia.

Dlaczego wywołujemy zdjęcia?

Skoro technologia tak posunęła się naprzód, dlaczego ludzie wciąż wywołują swoje zdjęcia? Głównym powodem jest ich wyjątkowa, specyficzna forma, nadająca pewien sentymentalny charakter.

Papierowe odbitki retro to także doskonały sposób na utrwalenie ulubionych kadrów. Jeżeli przechowujesz wszystkie swoje zdjęcia wyłącznie w formie cyfrowej, musisz liczyć się z ryzykiem ich utracenia. Wystarczy poważniejsza awaria, a zachodzi możliwość, że Twoja kolekcja fotografii przepadnie bezpowrotnie. Aby tego uniknąć, warto wywołać przynajmniej część swoich fotografii i przechowywać je bezpiecznie w klasycznej, papierowej formie. Dzięki nowoczesnym technologiom nie musisz ograniczać się wyłącznie do standardowych formatów. W naszej ofercie znajdziesz wiele ciekawych wariantów, w tym także piękne pudełka, które zapełnisz zdjęciami w stylu retro.

Przekonaj się, jak ciekawie możesz zaprojektować własne zdjęcia i wywołać je, aby stanowiły piękną, intrygującą pamiątkę. Przedstawiamy nasze retro fotografie!

Zdjęcia retro w Rossmann - wysoka jakość i wyjątkowy sposób wydruku

Chcąc zapewnić Ci pełnię satysfakcji z Twoich wyjątkowych odbitek, wykorzystujemy do wywoływania zdjęć wyłącznie materiały najwyższej jakości. Innowacyjne sposoby wydruku pozwalają na zachowanie żywych, głębokich barw oraz wyraźnych detali na każdym ujęciu.

Zdjęcia retro drukowane są na odpowiednio sztywnym, wytrzymałym papierze o gramaturze 300 g/m2. Dzięki temu Twoje wywołane retro fotografie zyskują niezbędną wytrzymałość oraz doskonały, elegancki wygląd. Ten typ odbitek swoim wyglądem przypomina kwadratowe fotografie wykonywane przez aparaty typu Polaroid, dlatego ich wygląd jest bardzo ciekawy i odmienny od klasycznych wariantów.

Wymiary Zdjęć retro dostępnych w Rossmann

Same zdjęcia mają wymiary 9x9 cm. Na naszej stronie możesz je wydrukować w zestawach po 16, 24 lub 32 sztuki, co pozwala na zamówienie wybranej przez Ciebie ilości Twoich fotografii.

Komplet odbitek zostaje zapakowany do jednego z dostępnych wariantów specjalnego pudełka o wymiarach 10,2 x 12,7 cm. Specjalnie zaprojektowane opakowanie odznacza się wytrzymałością oraz ciekawym, nowoczesnym wyglądem, dzięki czemu idealnie sprawdzi się jako sposób przechowywania zdjęć lub forma ozdoby.

Odbitkami w stylu retro możesz udekorować półki lub regały w swoim mieszkaniu.

Wśród dostępnych wariantów możesz zdecydować się na klasyczny, prosty wzór o nazwie “Joy”, subtelny szablon “Love” lub nieco zwariowany, wesoły styl “Shine like the Stars”.

Podczas projektowania swoich retro odbitek, możesz także zmodyfikować wygląd samego pudełka.

Stwórz własną kolekcję wyjątkowych retro zdjęć w doskonałej oprawie, dzięki której zyskasz niezwykłą i bardzo efektywną pamiątkę.

Zdjęcia retro wywoływanie — klasyczny styl w nowym wydaniu

Dzięki postępowi technologicznemu oraz nowym sposobom wydruku fotografii nie musisz ograniczać się do klasycznych form wydruku ulubionych zdjęć. Wśród innych wariantów znajdziesz między innym intrygujące zdjęcia retro. Ich wyjątkowy, kwadratowy kształt oraz specyficzny design może posłużyć jako wspaniała ozdoba, wykorzystana w Twoim domu.

Dzięki dużym możliwościom personalizacji możesz dostosować odbitki retro do swojego gustu oraz rodzaju fotografii, które chcesz na nich wydrukować. Ich wygląd został stworzony pod kątem uwielbianej formy zdjęć natychmiastowych z lat 80. Pozwoli przywołać do Twoich ujęć ten specyficzny klimat w bardziej nowoczesnym wydaniu.

Zaprojektuj swój pakiet oryginalnych odbitek w stylu retro i sprawdź, jakie możliwości daje Ci nasza oferta. Nie tylko wybierzesz własne obramowanie wśród wielu ciekawych szablonów, ale także ozdobisz tył zdjęcia jedną ze specjalnie zaprojektowanych grafik. Baw się formami, nadając swoim fotografiom różne ciekawe kształty. Dodaj piękne, kolorowe detale za pomocą clipartów oraz własny tekst z podpisem, ulubionym hasłem lub cytatem. Eksperymentuj z detalami, podziwiając efekt końcowy na podglądzie i zmieniaj szczegóły wedle własnego uznania. Przekonaj się, że klasyczne zdjęcia na papierze wcale nie muszą być nudne!

Jak zaprojektować własne odbitki retro?

Aby stworzyć swoje unikalne zdjęcia, wywołane w stylu retro, nie musisz posiadać fachowej wiedzy czy specjalnych zdolności. Pozwoliliśmy sobie uprościć cały proces i przygotowaliśmy dla Ciebie wygodny, intuicyjny program do tworzenia projektów własnych produktów z Twoimi fotografiami.

Możliwość złożenia zamówienia jest wyjątkowo wygodna, ponieważ możesz to zrobić, siedząc na własnej kanapie. Wystarczy uruchomić na Twoim urządzeniu naszą stronę internetową i przejść do programu projektowania zamówień. Wybierz zdjęcia retro wśród wielu ciekawych pozycji, a następnie wskaż, który wariant pudełka Cię interesuje oraz ilość zdjęć, jaką chcesz w nim umieścić. Zostaniesz przekierowany do strony z podglądem Twojego projektu i od tej pory zaczyna się Twoja zabawa.

Wybierz odpowiednią ilość ulubionych fotografii i umieść je w miejscach na szablonie. Zmieniaj wygląd obramowań oraz tył Twoich odbitek tak, aby stanowiły piękną, wyjątkową całość. Eksperymentuj z formami, dodawaj piękne cliparty oraz własne napisy, wykorzystując menu po lewej stronie ekranu. A gdy projekt będzie gotowy, wystarczy wybrać przycisk “Zamów”, dopełnić formalności oraz opłacić produkt.

Zdecyduj, czy chcesz, by zamówienie dotarło do Ciebie za pomocą dostawy, czy wolisz odebrać je osobiście w jednej z drogerii sieci Rossmann.

Masz także możliwość złożenia zamówienia poprzez specjalną aplikację CEWE Fotoświat, zainstalowaną na Twoim urządzeniu mobilnym.

Jeżeli chcesz wydrukować pojedyncze zdjęcia retro, masz taką możliwość stacjonarnie, za pomocą fotokiosku, który znajdziesz w sklepach Rossmann. Urządzenie zostało zaprojektowane tak, aby w prosty sposób przeprowadzić Cię przez cały proces zamawiania odbitek. Do fotokiosku możesz podłączyć aparat, telefon lub pendrive, na którym masz swoje ulubione zdjęcia. Zatwierdź projekt, a w przeciągu kilku minut dostaniesz swoje zdjęcia prosto do ręki.

Przekonaj się, jak niewiele trzeba, by cieszyć się swoimi wyjątkowymi odbitkami w stylu retro!

Wykorzystać zdjęcia retro na wiele różnych sposobów

Wyjątkowy wygląd oraz nieduży format zdjęcia retro daje wiele możliwości jego wykorzystania. Spraw sobie wspaniałą dekorację, używając kwadratowych odbitek wedle własnego uznania. Możesz zapełnić nimi ramki lub stworzyć z nich ciekawy kolaż na ścianie. Postaw na nowe spojrzenie i za pomocą sznurka jutowego lub łańcucha lampek zaprojektuj unikalną girlandę, zapełnioną Twoimi fotografiami. Ozdób nimi notes lub pamiętnik, dodaj personalizację do klasycznego kalendarza ściennego lub wykorzystaj przy innych, kreatywnych projektach DIY. Ogranicza Cię wyłącznie własna wyobraźnia.

A może wykorzystać pudełko z pięknymi zdjęciami retro jako unikalny prezent dla bliskiej osoby? Stwórz swój projekt, który zapełnisz Waszymi wspólnymi zdjęciami. Dodaj piękne podpisy, grafiki oraz projekt pudełka, dzięki którym przekażesz wszystkie swoje uczucia. Przedstaw Waszą wspólną historię w zupełnie nowym wydaniu i wywołaj uśmiech na twarzy najbliższych. Taka pamiątka z pewnością przypadnie im do gustu, nigdy nie tracąc na swojej sentymentalnej wartości.

Wybierz niezwykły zestaw retro fotografii i wpraw bliskich w zachwyt. Nie czekaj, zamów swój projekt już dziś!