CEWE Myphotos
Gwarancja Satysfakcji
Darmowa dostawa

Kreatywne szablony i styl, czyli fotokartki z Twoim zdjęciem

CEWE FOTOKARTKI Z USZLACHETNIENIAMI

Życz, pozdrawiaj i zapraszaj w wyjątkowy sposób

CEWE FOTOKARTKI na różne okazje

Urodziny

Urodziny

Pierwsza Komunia Święta

Pierwsza Komunia Święta

Narodziny dziecka

Narodziny dziecka

Boże Narodzenie

Boże Narodzenie

Wielkanoc

Wielkanoc

Poznaj jeszcze lepiej nasze fotokartki

Kartki z video

Wyślij wyjątkową fotokartkę z nagranymi pozdrowieniam

CEWE FOTOKARTKI z filmem wideo

Wyślij pocztówkę z pozdrowieniami wakacyjnymi dzięki aplikacji CEWE FOTOŚWIAT

Dodaj filmy, zdjęcia i własny tekst, a my wyślemy pocztówkę za Ciebie.

Kartka pocztowa wciąż aktualna

Kartka pocztowa jest ponadczasowa i uniwersalna, idealna na każdą okazję. Stanowi piękny gest wobec bliskich, dzięki któremu będą wiedzieć, jak ważni są dla nas bez względu na to, w jak odległej części świata w danym momencie się znajdują. Kartka pocztowa to doskonały sposób na przekazanie pozdrowień z wakacji i przesłanie życzeń urodzinowych czy świątecznych – sposób na pokazanie bliskim, że się o nich pamięta.

Tradycyjne kartki w nowoczesnym stylu

Dzięki nowoczesnej technologii okolicznościowe kartki pocztowe mogą mieć jeszcze bardziej osobisty charakter. Teraz zamiast gotowej kartki można przygotować jedyną i niepowtarzalną, która dla bliskich stanie się jedną z najcenniejszych pamiątek. Za pomocą aplikacji CEWE FOTOŚWIAT można zaprojektować i zamówić oryginalne fotokartki, zawierające specjalnie dobrane zdjęcie cyfrowe i piękną, bardzo osobistą dedykację. W ten sposób przesyłane bliskim pozdrowienia lub życzenia zyskają na znaczeniu.

Indywidualny projekt kartki okolicznościowej

Aplikacja CEWE FOTOŚWIAT pozwala zrealizować każdy pomysł. Projektując, można korzystać z gotowych szablonów, wzorów, wersji kolorystycznych, ciekawych grafik, wyszukanych ramek, aby ostatecznie stworzyć kartkę dostosowaną nie tylko do zaistniałej okoliczności, ale przede wszystkim do konkretnej osoby. Aplikacja pozwala na eksperymentowanie z układem zdjęć i tekstów, co ułatwia poszukiwanie doskonałej kreacji fotokartki.

Wyjątkowy charakter fotokartki to przede wszystkim niepowtarzalny projekt, ale i wysokiej jakości papier, na którym jest ona drukowana. Może być wykonana na papierze standardowym, błyszczącym, jak i fotograficznym.

Fotokartki, zaproszenia, wizytówki…

Dzięki możliwości samodzielnego projektowania możesz stworzyć pocztówkę o niepowtarzalnym stylu. Mogą się na niej znaleźć zdjęcia portretowe, grupowe, krajobrazy – w dowolnym rozmiarze i układzie. Twoja fotokartka może być klasyczna i składana, w formacie standardowym i nieco bardziej oryginalnym, w układzie poziomym lub pionowym. Nowoczesna kartka pocztowa może być tradycyjną kartką okolicznościową, ale też zaproszeniem na uroczystość i wizytówką na stół. Doskonale sprawdza się również jako podziękowanie za uczestnictwo w ważnym wydarzeniu, jak chrzest, ślub czy rocznica. Dodatkowo za pomocą kodu QR możesz zamieścić na kartce nagranie z możliwością odczytu za pomocą urządzenia mobilnego.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej